jít naiDNES.cz

„Královna“ Michaela Kuklová: Potřebovala bych mladší tělo!

Čím to, že Michaela Kuklová vypadá pořád tak dobře? | foto: Profimedia.cz

Ano, působí to možná symbolicky, že Michaela Kuklová (51) bude hrát v novém pohádkovém muzikálu královnu, nikoliv princeznu. I tak se ale Jasněnce stárnutí podivným způsobem vyhýbá. Správné geny a o dvanáct let mladší partner holt zmůžou víc než všechny elixíry mládí světa!

Jestli má naše umělecká scéna herečku, na níž není patrný zub času, pak je to bezesporu okatá bruneta Michaela Kuklová. Tu máme v paměti hlavně jako princeznu Jasněnku z Troškovy pohádky O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987).

Čáry máry, uběhlo více než třicet let a Michaela Kuklová vypadá pořád stejně. Stejný úsměv, výraz, stejná figura, žádná kila navíc.

I když už přesedlala na role královen, nic to na situaci nemění. Bývalá manželka Jiřího Pomejeho (†54) snad jako by ošálila čas.

Konec princezen. Michaela Kuklová bude hrát královnu!

Konec princezen. Michaela Kuklová bude hrát královnu!

Čím to, že Michaela Kuklová vypadá pořád tak dobře?

Čím to, že Michaela Kuklová vypadá pořád tak dobře?

„Je velký rozdíl, když hrajete princeznu ve dvaceti a královnu v padesáti. V hlavě už to máte jinak srovnané a popravdě, už bych neměnila. Jen to tělo bych potřebovala mladší, aby mě tak nebolelo, ale jinak je to dobré. Už také zapomínám, ale to mi nevadí,“ konstatuje Michaela Kuklová, která si zahraje roli královny v muzikálu Královna Kapeska na prknech karlínského divadla.

Je jasné, že mladistvý vzhled musí mít Michaela Kuklová v krvi. Pozitivně se na její vizáži podepisuje ale i vztah s výrazně mladším Josefem Wittnerem (39), s nímž je herečka už přes půl roku. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:52 25. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  41
 • Haha
  24
 • Sladký
  17
 • Tvl
  17
 • Cože
  15
 • Trapas
  15
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat