jít naiDNES.cz

Míša Kuklová není žádná stydlivka: Předvedla tělo hodné dvacítky

Míša se po boku mladšího přítele odvázala. | foto: Facebook.com

Krásná herečka Michaela Kuklová (51) vedle mladšího partnera Josefa Wittnera opět žije a nebojí se ukázat, že se má dobře po všech stránkách. Zkrásněla natolik, že se přestala stydět za své tělo, jež ukázala v plavkách na hodně provokativní fotce, která nenechala jednoho muže chladným. Její přítel má doma doslova poklad.

Princezna Jasněnka Michaela Kuklová se v mládí nestyděla a v pár rolích se i svlékla. Jenže takovým filmům se už dávno vyhýbá, protože nechce být pro někoho „jen tělo“. A také už má svůj věk.

Jenže vedle mladšího partnera jako by začala na svět zase pohlížet jinak, hezky, jako na láskyplné místo, kde i ona našla spřízněnou duši. A její tělo díky tomu, že se cítí dobře, začalo mládnout, její postava vypadá jako u dvacítky.

Sama herečka se asi chtěla pochlubit, že nepatří do starého železa a mohla by konkurovat mladším kolegyním, ale prý to byla výjimka, s odhalováním pokračovat bohužel nechce.

Kvůli tomu zapláčou někteří její fanoušci, ale to Míše nevadí, když má doma někoho, kdo ji obstarává po všech směrech, a když je konečně zase milována.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat