jít naiDNES.cz

„Je výjimečný!“ rozplývá se Michaela Kuklová nad svým přítelem

Michale Kuklová po boku přítele Josefa Wittnera | foto: instagramProfimedia.cz

„Je výjimečný!“ popisuje svého přítele Josefa Wittnera herečka Michaela Kuklová (51) a zdá se, že konečně našla muže, po jehož boku se cítí dobře. Jak nám krásná princezna Jasněnka nedávno prozradila, s partnerem se opravdu našli.

Michaela Kuklová patří mezi naše nejkrásnější herečky a nic moc se na tom nezměnilo ani dnes v jejích jednapadesáti letech. Představitelka princezny Jasněnky navíc patří mezi ženy, které snad požily elixír mládí.

Dost možná se na věčně mladistvém vzhledu Michaely Kuklové podepsal současný vztah s Josefem Wittnerem (40). I když partnera nějakou dobu tajila, po půl roce tajnůstkaření herečka přiznala, že je zamilovaná.

„Jsme spolu už půl roku a jsem opravdu šťastná,“ rozpovídala se Kuklová pro Expres v dubnu letošního roku.

My už se známe dlouhou dobu, věděli jsme o sobě, ale nikdy v tom nebylo víc. Pak přišlo pozvání na kafe a už jsme spolu zůstali,“ řekla Michaela s tím, že mezi ní a partnerem panuje přímo neobvyklá shoda.

Shoda, zdá se, panuje dodnes. Michaela Kuklová si užívá dovolenou v Chorvatsku a na fotce svého partnera nazvala výjimečným i po téměř ročním vztahu. To už něco znamená.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat