jít naiDNES.cz

Je zase nemocný? Legendární herec Michael Douglas šokoval svým vzhledem

Legendární herec působil velice unaveným dojmem. | foto: Koláž Expresu

S fenomenálním americkým hercem Michaelem Douglasem (74) je to v posledních letech jako na houpačce. Jednou vypadá na svůj věk naprosto senzačně a pár dní nato se v médiích objeví snímky, které skutečně vyděsí jeho fanoušky.

Známý hollywoodský seladon dorazil se svou krásnou manželkou Catherine Zeta-Jones (49) na narozeninovou oslavu kamaráda a miliardáře Lawrence Strolla.

Zatímco britská herečka vypadala naprosto úžasně, její manžel působil velmi znaveným dojmem. Někteří fanoušci se dokonce strachují, že se Douglasovi snad vrátila rakovina, kterou před lety porazil.

Michael Douglas je na fotkách značně pohublý a pobledlý. A rozhodně se nedá říct, že by zrovna sršel energií.

Michael Douglas a jeho krásná manželka Catherine Zeta-Jones

Michael Douglas a jeho krásná manželka Catherine Zeta-Jones

O tom, že se Douglasovi zákeřná nemoc vrátila, se ve světě spekuluje už několik měsíců.

Michael vypadal velice unaveně.

Michael vypadal velice unaveně.

Herci, kterého proslavily role ve filmech Wall Street, Základní instinkt či Válka Roseových, diagnostikovali lékaři rakovinu jazyka v pokročilém stadiu v roce 2010. Během léčby zhubl dvacet kilogramů a podstoupil ozařování a chemoterapii. 

Původně ale Douglas světu sdělil, že trpí rakovinou krku. Později upřesnil, že tuto lež mu doporučil jeho lékař.

„Řekl jsem: V pořádku, ale proč? On odpověděl: No, když budete muset na operaci, nebude to hezké. Přijdete o část čelisti, jazyk a všechny tyhle věci. Tak jsem řekl: O. k., chápu,“ přiznal Douglas před časem v televizním pořadu This Morning.

Catherine Zeta-Jones vypadala úchvatně.

Catherine Zeta-Jones vypadala úchvatně.

Herec v rozhovoru pro britský deník The Guardian prohlásil, že rakovinu neměl z alkoholu či cigaret, ale způsobil ji orální sex.

„Nelituji, protože aniž bych chtěl být příliš konkrétní, byla to rakovina, kterou způsobil lidský papillomavirus HPV, jenž se ve skutečnosti přenáší orálním sexem,“ řekl Douglas.

„Je to sexuálně přenosná choroba, která způsobila rakovinu. A když už to máte, nejlepší léčba je opět orální sex,“ žertoval poté Douglas.

Začátkem roku 2011 Douglas oznámil, že rakovinu porazil. Všichni ale víme, že to nemusí znamenat definitivní vítězství. Zákeřná nemoc se totiž bohužel často ráda vrací. Je to snad i Douglasův případ?

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře