Nejnákladnější členka královské rodiny? Meghan dala za své těhotenství desítky milionů!

Na kolik vyšlo těhotenství Meghan Markle britské daňové poplatníky? | foto: Profimedia.cz

Náklady na královskou rodinu a její život v luxusu jsou pro Brity od nepaměti rudým hadrem před očima. Novopečená maminka Meghan Markle královskému rozpočtu rozhodně neulehčila! Naopak. Na kolik vyšlo britské poplatníky její těhotenství včetně porodu syna Archieho Harrisona? Za to byste pořídili luxusní vilu na Hanspaulce!

Newyorská párty pořádaná Serenou Williams, porod v soukromé porodnici, wellness i kurz hypnoporodu. To jsou jen některé položky, které zahrnují náklady na těhotenství Meghan Markle.

Podle hrubých propočtů se náklady vyšplhaly v přepočtu přes třicet milionů korun!

Jestli Kate Middleton, vévodkyně z Cambridge, je pověstná svou skromností, a dokonce nosí „dokola“ stejné šaty (neberme v potaz, že jsou tou kousky za statisíce), pak americká herečka z Kravaťáků má pověst rozhazovačné paničky. Tu upevňuje nejen svým honosným šatníkem, ale nově i náklady na své slavné těhotenství. Jen náklady na dětský pokojíček pro malého Archieho měly vyjít na více než čtyři miliony korun!

Není divu, když jí s tím měla pomáhat kamarádka Serena Williams!

Šaty

Jeden z největších zářezů na Meghanině „účtu za těhotenství“ pak udělal šatník. Jako jedna z nejlépe oblékaných žen na světě si Meghan Markle nechávala šít šaty na míru od těch nejslavnějších módních návrhářů. Není tedy divu, že i tato částka se vyšplhala daleko přes deset milionů korun!

Hypnoporod

Podobně jako vévodkyně z Cambridge i Meghan Markle měla údajně podstoupit kurz hypnoporodu. Dohromady s wellness programy nebo akupunkturou, na niž Meghan chodila ke známému akupunkturistovi Rossu J. Barrovi, se náklady měly vyšplhat na tři sta tisíc korun.

Párty v New Yorku

Neslavně slavná byla také Meghanina cesta do New Yorku, kam se vypravila již v pokročilém stupni těhotenství na baby shower, těhotenský večírek, který pro ni připravili slavní přátelé jako Serena Williams nebo Amal a George Clooneyovi. Tato cesta upoutala pozornost snad všech světových médií, neboť náklady na ni se měly vyšroubovat přes jedenáct milionů korun!

Poslední výlet před porodem

Nemalou částku vévoda a vévodkyně ze Sussexu dali také na svou poslední cestu před narozením dítěte, tzv. babymoon. Dvojice za pobyt v luxusním hotelu Heckfield Place v Hampshiru měla utratit kolem deseti milionů korun!

Porod

Konečně přichází na řadu samotný porod vévodkyně Meghan. Kdyby rodila doma, jak původně plánovala, bylo by to zřejmě levnější. Takto se náklady v soukromé londýnské nemocnici Portland vyšplhaly přes půl milionu korun za jedinou noc.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat