Úplně moderní ROYALS! Harry s Meghan vydají biografii, královnu provokuje už jen názvem

28. dubna 2020
Královské povinnosti jsou minulostí, teď čeká na prince Harryho a vévodkyni Meghan život hollywoodských celebrit. A co by byla dvojice ze Sussexu za celebrity, kdyby nevydala vlastní biografii! Ta už má být dokonce sepsána a na pultech knihkupectví by se měla objevit v srpnu. A zcela zjevně půjde o další provokaci směrem k rodině. Ačkoliv královna Alžběta zakázala Harrymu a Meghan zcela pochopitelně používat označení „royals“, kniha ponese název „Úplně moderní Royals“!

Zatímco princ Harry má světu co vyprávět, ať už třeba o dětství s matkou Dianou, či třeba o službě v armádě, vévodkyně Meghan se do historie zapsala leda tím, že přinutila manžela z královské rodiny utéct.

Přesto teď pár ze Sussexu bude biografii vydávat společně. Má na ní spolupracovat se dvěma spřátelenými novináři a půjde o dílo čítající údajně 320 stran. 

A opět je to od Harryho a Meghan počin, nad nímž zůstává rozum stát. Ačkoliv od královské rodiny utekli a královna jim v důsledku toho zakázala používat označení „royals“, podle zdrojů z okolí si provokativně právě tímto slůvkem chystanou biografii pojmenovali.

„Úplně moderní Royals: Skutečný život Harryho a Meghan,“ má znít název knihy, která by se na pulty knihkupectví měla dostat v srpnu. 

Meghan s Harrym v Británii

Oba dva mají v knize popsat život v královské rodině a osvětlit svoje důvody k odchodu. „Firma“ může jen doufat, že se od Harryho s Meghan nedočká kopanců a pomluv.

V diskuzích na internetu zpráva opět vyvolala bouři, lidé označují Meghan za ďábla, který zmanipuloval Harryho a neustále útočí na královnu. 

Kromě toho jde o další případ, kdy oba během pandemie koronaviru plní noviny něčím, co rozhodně není pomoc těžce sužované Británii.

Na rozdíl od oznámení vzniku neziskové organizace či bojkotu vybraných médií alespoň (nejspíše) nejde o jejich vlastní iniciativu, ale o zprávu, která na veřejnost unikla.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:56 středa 26. srpna 2020. Anketa je uzavřena.

  • 111
  • 38
  • 36
  • 32
  • 30
  • 28
Komentáře