Martin Finger naráží kvůli své roli v Ulici na lidi, co mu vyčítají alkohol

Role v Ulici mu ztěžuje život. | foto: Profimedia.cz

Herec Martin Finger (49) poznává na vlastní kůži i odvrácenou tvář slávy. V seriálu Ulice nehrál zrovna hodného muže bez neřestí, ale alkoholika, který ničí rodinu. I když ale zhasne kamera, pro mnohé závislákem zůstává pořád.

Role Evžena Šmýda zaškatulkovala herce Martina Fingera do škatulky, která se mu vůbec nezamlouvá. I když si je sám sebou jistý, že není jako jeho postava z Ulice, lidé to tak ale nevidí. 

Dokonce si fanoušci opravdu myslí, že je to alkoholik, který má problém sám se sebou a ničí i ty nejbližší lidi kolem sebe, tedy přesně jako Evžen Šmýd.

„Jednou mi paní v obchodě nechtěla prodat alkohol, ještě mi vyčítala, že se tím ničím a trápím svou rodinu,“ nechal se slyšet herec, který takovou odezvu kvůli vymyšlené postavě nečekal. Prodavačka mu lahev vína opravdu neprodala.

Sám prý moc nepije, ale občas si rád dá dobré víno, které si vychutnává. Určitě nikde neholduje alkoholu o samotě jako Evžen, který by vypil všechno, co by teklo.

Martin se tomu všemu musí pořádně smát, i když dřív ho to dost vytáčelo. Nechtěl by být brán jako alkoholik, ale po čase se už s tím smířil a bere to s úsměvem. A radši si dá nealko, ať neprovokuje.

Fotogalerie


Komentáře