jít naiDNES.cz

Co je s Martinem Ditmarem? Je v umělém spánku a ve vážném stavu!

Martin Ditmar je vážně nemocný. | foto: Herminapress

Zdravotní stav Martina Ditmara je velmi vážný. Jeho partnerka Eva Čerešňáková se sice situaci snaží zlehčovat, pravda je taková, že Ditmar doslova bojuje o život. Majiteli České Miss selhal organismus a těžce nemocný leží v nemocnici!

Jak jsme již v sobotu informovali, majitel České Miss a partner modelky Evy Čerešňákové Martin Ditmar je vážně nemocný. Jeho zdravotní stav je ale horší, než se všichni domnívali. Ačkoliv Ditmar přípravou soutěže doslova žil, nakonec nebyl ani na finálovém večeru.

Martin je nemocný a je v nemocnici, jeho stav je stabilizovaný. Věřím, že se díky prvotřídní péči lékařů uzdraví. Budu vděčná za respektování soukromí i celé situace vzhledem k tomu, že poslední týdny pro mě byly ve všech ohledech nesmírně náročné a vyčerpávající, protože jsem v době příprav a finalizace celého finálového galavečera České Miss 2017 musela převzít i veškeré pracovní povinnosti za Martina,“ svěřila se nám Čerešňáková, která je z celé situace doslova zoufalá.

Zatímco ještě na jaře s Ditmarem plánovali svatbu a společný život, dneska žije v nejistotě. Ditmar má podle našich informací být v umělém spánku a podle všeho mu selhává organismus. Zdravotní komplikace se u něj měly objevit z ničeho nic.

Informace o umělém spánku nám ale Čerešňáková nechtěla potvrdit. „Omlouvám se, nebudu se k tomu vyjadřovat. Bude-li Martin chtít, až bude zdravý, řekne, co bude on chtít,“ uzavřela Eva, která doufá, že se její snoubenec uzdraví.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 25. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  22
 • Cože
  17
 • Haha
  9
 • Trapas
  9
 • Super
  8
 • Sladký
  6
Komentáře