Konec manželství plného filtrů a svítivých zubů: Růžička zmizel na konci června

7. září 2018
Bývalý hokejový reprezentant a nyní trenér Vladimír Růžička (55) nemá v soukromém životě zrovna na růžích ustláno, ačkoliv jeho manželka Marie (29) kolem nich stele růže z aplikace snad každý den. Podle prozatím nepodložených informací se má od Růžičky jeho mladičká manželka stěhovat do pronajatého bytu. Že by došly instagramové filtry lásky?

Ještě nedávno bez sebe nedali ani krok, respektive ani fotku, kdy dokonce sdíleli nejen totožný solárkový odstín kůže, stejnou barvu vybělených zubů a instagramové plyšové uši, čumáky, srdíčka, kytičky, jednorožce a duhy kolem sebe, dnes se po Vladimírovi Růžičkovi slehla na profilu jeho stále ještě manželky Marie zem.

Devětadvacetiletá Marie Paulina, která si brala Vladimíra v červnu roku 2017 teprve po několikaměsíční známosti, stejně tak brzy o manžela přišla. Vyplývá to prozatím nejen z toho, co se line z jejího okolí za drby, ale zejména je to viditelné na její osobní sociální síti.

Po hokejovém trenérovi se slehla zem, a to již před jakou dobou. Marie se má dle informací serveru eXtra.cz dokonce stěhovat z jejich společného domu do pronajatého bytu. Na svůj Facebook si pak kromě extrémně vyfiltrovaných fotek vkládá i prapodivná životní moudra a citáty, které dávají tušit, že zamilovaná srdíčka už zbyla jen ta vývojářská.

„Každý z nás si pod pojmem bohatství představí něco jiného. Někdo si představí drahá auta, baráky, šperky, značkové hadry, já si pod tímhle pojmem představím, zdraví, štěstí, lásku, úžasnou rodinu a nejúžasnější přátele,“ píše například Marie, která si donedávna dělala selfie v Růžičkově drahém voze či velkém rodinném domě.

„V dobrém i ve zlém stále spolu. Moje největší opora, můj gratis psycholog, moje druhá máma, moje sestra, moje nejlepší kamarádka, do konce života ti budu vděčná,“ vyznává Marie na začátku srpna, kdy už krize v manželství měla dávno probíhat, city své kamarádce, zatímco donedávna takto psala o svém muži.

Poslední společná fotka manželů Růžičkových, kteří mají spolu dceru Lejlu, se objevila na konci června tohoto roku, pak už Vladimír přestal existovat.

Ten Blesku vzkázal, že se k podivné situaci nehodlá vyjadřovat.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:13 sobota 5. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 213
  • 51
  • 34
  • 26
  • 25
  • 23
Komentáře