Úterý 18. února 2020, svátek má Gizela
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Má hvězdné manýry? Ztracený vysvětlil, proč kvůli němu vyklízejí zákulisí a létá vrtulníkem!

  Má muzikant Marek Ztracený hvězdné manýry? | foto: Youtube Ocko.tv

  Má Marek Ztracený hvězdné manýry? Oblíbený zpěvák prozradil, že si o něm šuškají ostatní muzikanti a není to nic hezkého. Má si stěžovat na ostatní hudebníky, na koncerty létat vrtulníkem či po pořadatelích festivalů požadovat vlastní toi-toiku. Jak tyto drby vznikly?

  Drby se nenesou jen v dívčím kolektivu, ale i mezi muzikanty, kteří se pravidelně potkávají na festivalových pódiích. A pomluvám, které se šíří o Marku Ztraceném, se nyní rozhodl udělat přítrž sám zpěvák. 

  „Český rybníček je malý a dost lidí rádo ‚nakupuje‘ informace a historky a pak je rádo ještě upravené ‚přeprodává‘ dál,“ vysvětlil své pohnutky Ztracený, který „fámy“ o své osobě rozdělil do pěti bodů.

  A hned první bod se týká vlastní toi-toiky, bez níž údajně odmítá vystupovat.

  „Historka, že máme vlastní toiku, kam nikdo jiný nesmí, a když není tahle podmínka splněna, nehrajeme, vznikla tak, že náš kamarád a věčný šprýmař David Popov na Létofestu v Ostravě nalepil na toiku cedulku: pouze Marek Ztracený. Nevěděl jsem to ani já, ani manažerka. Prostě nenápadný vtip, který se ale hned chytil. Mimochodem o chvíli dřív ten samý David zamkl na toice bosého Tomáše Kluse,“ vysvětlil Ztracený, jenž by podle svého tvrzení neměl důvod nic vysvětlovat, protože jemu samotnému je údajně jedno, co si o něm okolí myslí, rozhodl se tak ale kvůli některým členům své kapely, kteří z podobných drbů nejsou nadšení.

  O Ztraceném a členech jeho kapely se prý v kuloárech českých festivalů nese, že z backstage nechávají vyhazovat rodinné příslušníky ostatních kapel. I pro tento „drb“ má ale Marek Ztracený vysvětlení a vtipnou historku.

  „Věc se má tak, že na jedné ze zastávek Přehrada festů po mně lila ožralá holka pivo a ochranka ji vyvedla ven. Podle mě spíš zábavná historka, která pro mě skončila stejně rychle, jako začala. Pojďme si říct, že se v té backstagi dějí často daleko horší věci a že taky bylo období, kdy jsem tam největší bordel dělal já. Takže logicky by mě nenapadlo si někde stěžovat. Jenže Eliška Lattenbergová, skvělá holka, kterou máme všichni rádi a měla Přehrady na starost, další zastávku v Seči opravdu nechala vyklidit backstage. Já to ale nevěděl, a hlavně bych to ani nechtěl. Udělala to sama od sebe. Dozvěděl jsem to až po koncertě, když mi to vpálil jeden kytarista z jiné kapely. Každopádně druhý den jsem hned na dalším festivalu poslouchal vtipy typu: Marku, nezlob se, mám tu dnes mámu. Myslíš, že bych ji sem na chvíli mohl vzít,“ popsal svou verzi příběhu Ztracený, podle něhož jsou muzikanti šprýmaři, kteří si nenechají ujít příležitost, aby se mohli ostatním vysmát.

  Ztracený dokonce musel vysvětlovat, jak vznikla fáma, že na své kolegy z TroubleGangu v čele s Marpem, měl poslat pořadatele, aby je ztišil.

  „Je pravda, že jsme měli na Sázavafestu šatnu vedle sebe a kluci jeli solidní pecky, což jim nemám za zlé. Hned jsem si vzpomněl na sebe před pár lety a hanba by mě fackovala někoho posílat. Jenže mě přišli pozdravit pořadatelé, kteří je uprostřed našeho hovoru šli sami od sebe uklidnit,“ popsal událost ze své perspektivy Ztracený, který si postěžoval, že od té doby kolem něj někteří členové jiných kapel chodí demonstrativně po špičkách, aby si na ně nestěžoval.

  Markovi a jeho kapele údajně členové některých kapel dokonce i vyčítají, že na koncerty létají vrtulníkem. To zpěvák bez mučení přiznal. Letos se to prý stalo celkem dvakrát.

  „Někdo chtěl vystoupení a my už nemohli, protože jsme měli nasmlouvaný jiný koncert. Pak přišla otázka: ‚A když pro vás přiletí vrtulník?‘ Myslel jsem, že je to sranda, a tak jsem řekl: ‚Hele, když pošleš vrtulník, tak ti tam samozřejmě zahrajeme.‘ Myslel jsem si, že tím to skončilo, ale ten dotyčný opravdu ten vrtulník poslal,“ vysvětlil Ztracený.

  Na závěr vysvětlil, jak vzniklo nařčení, že si během svých vlastních koncertů dovolují zavřít pódium s tím, že když hrají, nikdo jiný tam nesmí.

  „Vlastně ani nechápu, proč si to obhajovat, protože je to náš koncert, ale přistoupili jsme k tomu po pražském Majálesu, kdy si jeden člověk, který není muzikant, ale kouzelník, kterého opravdu nemám v lásce a který jezdí na koncerty s kapelou UDG, šel během koncertu udělat selfíčko na pódium. Pozor, a ne někde vzadu. On šel doprostřed pódia k mému pianu a tam to rozjel,“ popsal drzost neznámého kouzelníka s tím, že ho spletenec nedorozumění mrzí, protože si sám dobře pamatuje své začátky a zůstává podle svých slov pevně nohama na zemi.

  Jedinou jeho podmínkou je šatna pro čtrnáct lidí, protože přesně v takovém počtu na koncerty jezdí, a lahev červeného a bílého vína, o niž se prý rádi s kýmkoliv podělí.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:30 22. prosince 2019. Anketa je uzavřena.

  • Super
   64
  • Trapas
   55
  • Tvl
   30
  • Cože
   29
  • Haha
   27
  • Sladký
   27
  Premium

  Karlův most je jen most, stěžují si turisté. Kritika nešetří ani další památky

  Do Česka loni přijel rekordní počet turistů. Památky si u nich leckdy vysloužily i bizarní recenze na internetu,...

  Premium

  Podivné zrcadlo z Turnova letí ke Slunci. Česká laboratoř se musela ukázat

  Ke Slunci odstartovala sonda se speciálním zrcadlem pro sledování korony. Vyvinuli jej čeští výzkumníci v Turnově....

  Premium

  Češi bydlí stále častěji ve sklepech. K extrémním řešením je nutí drahé nájmy

  Nedostupné bydlení nutí Čechy ke stále extrémnějším řešením bytové situace. Zejména v největších městech už lidé míří i...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 18. února 2020, svátek má Gizela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz