jít naiDNES.cz

Otřesný útok na tanečníka StarDance Dědíka: Podpálili mu luxusní BMW. Šlo o pomstu?

Marku Dědíkovi někdo podpálil vůz, který s manželkou pořídili kvůli ročnímu synovi. | foto: Expres.cz

Mimořádně nepříjemnou událost musí skousnout tanečník Marek Dědík, který v probíhajícím ročníku taneční soutěže StarDance tvoří pár s Pavlou Tomicovou. Někdo totiž v Praze zapálil jeho luxusní BMW a totálně ho zdevastoval. Auto si přitom Dědík pořídil s manželkou teprve nedávno, aby měli prostornější vůz s místem pro kočárek loni narozeného syna. Ve voze se nacházely i jeho ohořelé hračky.

Jeho sobotní vystoupení v soutěži StarDance se blíží, profesionální tanečník Marek Dědík teď má ale úplně jiné starosti. Někdo totiž podpálil jeho luxusní BMW, které měl zaparkované v jedné z pražských čtvrtí.

Událost je o to otřesnější, že si automobil Dědík se svojí manželkou pořídili proto, aby měli na cestách více prostoru pro kočárek syna Bertrama Josefa. Ten se jim narodil v loňském roce.

Na místo činu se vypravil i redaktor Expresu. Totálně zničený vůz Marka Dědíka tam ještě dnes dopoledne stál obehnán policejní páskou a stále z něj byla cítit spálená hmota. Děsivý pohled byl především na zadní sedadla vozu, na nichž visely ohořelé hračky Dědíkova syna.

Zvlášť otřesný pohled byl na ohořelé hračky syna.

Zvlášť otřesný pohled byl na ohořelé hračky syna.

Samotný tanečník nám nezvedal telefon, kontaktovali jsme proto jeho manželku Terezu. Ta nás ujistila, že nikdo z rodiny nebyl zraněn.

Zdevastované auto Marka Dědíka

Zdevastované auto Marka Dědíka

„Jsme v pořádku, ale bez komentáře. Nebudeme se k tomu vyjadřovat,“ vzkázala nám pouze.

Otázkou teď zůstává, kdo se k odpornému činu uchýlil. Šlo snad o akt obyčejného vandalství, nebo se chtěl Marku Dědíkovi někdo za něco mstít?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:05 29. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  78
 • Tvl
  62
 • Trapas
  45
 • Haha
  24
 • Super
  20
 • Sladký
  11
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře