jít naiDNES.cz

Bočanová měla dostaveníčko na klinice: Jaký zkrášlovací zákrok podstoupila?

Mahulena Bočanová si po padesátce chce dopřát zkrášlovací zákrok. | foto: Archiv

Herečka Mahulena Bočanová (51) na svůj věk rozhodně nevypadá. Ani ona se nevyhýbá decentním estetickým zákrokům, které podpoří její snahu o to vypadat svěže a odpočatě, i když se tak člověk zrovna necítí. „Jdu jen na konzultaci s paní doktorkou,“ mlžila nedávno před vstupem do jedné z estetických klinik.

Není žádným tajemstvím, že kouzlu estetické medicíny už propadla řada celebrit a slavných osobností, u nás i v zahraničí. Došlo i na Mahulenu Bočanovou

Nedávno byla na operaci víček a teď se objevila na jedné pražské klinice. Jakou proceduru podstoupila, ale říct nechtěla. „Jdu jen na konzultaci,“ mlžila Mahulena. Na klinice ale strávila mnohem delší čas než, který by zabrala konzultace.

Každá žena, obzvlášť po padesátce, by neměla zanedbávat péči o svou pleť. „Ženám nad padesát jednoznačně doporučuji pravidelnou komplexní domácí péči vhodnými přípravky. Od věci není ani mezoterapie či plazmaterapie, které pleti dodávají potřebné živiny, hydrataci a současně řeší jemné linky. Pleťový doping je důležitý hlavně s ohledem na nastupující menopauzu. Hlubší linky řeší lékař mírnými dávkami botoxu anebo filleru,“ prozradila odbornice na péči o pleť Pavlína Blažková z kliniky Body & Face, kterou před nedávnem Mahulena navštívila.

„Paní doktorka mi vše hezky vysvětlila. Za nějakou dobu budu zase vypadat na dvacet,“ vtipkovala herečka, která si proceduru, již zvolila, nechala pro sebe.

Při odchodu z kliniky nebylo na první pohled nic znát, navíc velkou část tváře jí zakrývaly vlasy a velké sluneční brýle. Tak uvidíme, jaká kočka bude z Bočanové za pár dní.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:23 9. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Trapas
  13
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
 • Haha
  7
 • Cože
  7
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat