jít naiDNES.cz

Mahulena Bočanová má doma velkou slečnu: Dcera Marina oslavila už osmnáctiny

Dcera Mahuleny Bočanové vyrostla do krásy. | foto: instagram

Na sklonku léta se Mahulena Bočanová (52) vydala do svého druhého domova, jak o Kypru herečka sama mluví. S sebou vzala i dceru Marinu (18), která nedávno oslavila osmnácté narozeniny a proměnila se v krásnou slečnu!

Kdysi tam rok žila, má tam přátele, umí jazyk a její dcera Marina je tam šťastná! To už je dost důvodů, proč na Kypr jezdit co nejčastěji. Mahulena Bočanová si užívá sluneční paprsky, dokud to jde.

Ještě nedávno to vypadalo, že je dcera Bočanové dítě, teď je z ní najednou velmi hezká slečna. Nedávno také oslavila osmnácté narozeniny, což bývá takovou tečkou za kapitolou dětství.

„Na všech vašich společných fotkách je cítit velká láska a souznění. Dáváte sílu a štěstí jedna druhé. Mahu, jsi skvělá matka,“ píše jedna z žen na Instagramu k fotce, na níž je Bočanová s dcerou pohromadě.

To to letí. Tehdy byla Marina batole!

To to letí. Tehdy byla Marina batole!

Pro Mahulenu Bočanovou je péče o dceru na prvním místě. Alespoň to sama tvrdí. Kromě lehké formy autismu Marině diagnostikovali také epilepsii.

„Život s dcerou, jako je Márinka, je těžký, ale ona je nesmírně veselá a optimistická, což mi dává ohromnou sílu. Mám spoustu kamarádek, které mají podobné problémy s dětmi, a ty jejich děti jsou nešťastné, nekomunikují, nejedí, nespí. To té matce pak puká srdce bolestí. Marina bude sice dítě celý život, ale je veselá,“ řekla Bočanová Expresu.

Marinu má Mahulena Bočanová s podnikatelem Mrázem, za něhož byla provdaná.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat