jít naiDNES.cz

USA má Madonnu, my máme Yngland Hruškovou: Kandidátky na prezidentku jak víno...

To by byly prezidentky, panečku... | foto: Koláž Expres.cz

Role první dámy Argentiny ve filmu Evita Madonně (61) zřejmě učarovala natolik, že jednu dobu dokonce uvažovala o tom, že bude kandidovat na post amerického prezidenta. Nakonec si to rozmyslela, prý hlavně proto, že má potíže se spaním. Dokonce i Česko má „svou Madonnu“. Tou není nikdo jiný než herečka a zpěvačka Jana Yngland Hrušková (60). Královně popu je blízká nejen věkem, ale i citem pro barvy a vybranými názory i vkusem.

„Bože, na chvíli jsem o tom skutečně vážně přemýšlela. Jenže si nedovedu představit horší možné zaměstnání. Každý vás okamžitě nenávidí, jakmile vstoupíte do Bílého domu,“ uvedla Madonna v rozhovoru pro The Dan Wootton Podcast.

Nakonec z kandidatury sešlo a zpěvačka dokázala, že i když se obléká jako patnáctka a některé fanoušky děsí k smrti, pořád je při smyslech. A Donald Trump si mohl oddechnout.

„Mám OCD. Snažila bych se každý problém okamžitě vyřešit, klidně celou noc. Usínala bych s lampičkou nad postelí. Ale první věc, kterou bych zavedla, je zákaz držení zbraní,“ zdůvodnila své rozhodnutí.

Místo kandidatury na prezidentku bude Madonna dál bojovat za rovná práva žen a mužů a rovnou lásku.

Těžko říct, zda v dalších prezidentských volbách zkusí štěstí neúspěšná kandidátka Jana Yngland Hrušková. Té se totiž sláva dost zalíbila a pořád má pocit, že má co říct.

„Lidi mě na ulici poznávají víc jako prezidentku než jako zpěvačku,“ překvapila. „Nejsem žádná velká celebrita, ale kdybych tady tehdy zůstala, byla bych mnohem známější než teď. Ale i to, jak je vidět, stačí,“ doplnila Hrušková.

„Zrušila bych inkluzi a reorganizovala školství. A pak zemědělství. Měli bychom se zase stát nezávislými. Musí se také vybudovat nové dálnice a schválit nové zákony, že politik musí být ihned odvolatelný,“ lákala voliče zpěvačka a herečka, která přes dvacet let žila v emigraci v Norsku a v Německu. Tam zřejmě „přičichla“ k protiimigračním stranám a po návratu do Česka se vrhla do náruče SPD.

Ani to jí prezidentský post nepřineslo, tak snad příště...

Fotogalerie

Komentáře