Vondráčková tajně frnkla z Česka: V Kanadě ji (ne)čeká Plekanec a bitva o jeho miliony

Lucie Vondráčková měla sice v Česku až do září pracovní závazky, ale rozhodla se odletět do Kanady o mnoho týdnů dříve. Rozvodová bitva s Tomášem Plekancem totiž proběhne v Montrealu, kde před létem žili jako rodina. A Lucie se domů jen tak nevrátí. Zrušila dokonce křest svého alba, který měl proběhnout za měsíc v Praze.

Tři týdny. Tak dlouho Lucie Vondráčková vydržela tlak, který se na ni snesl poté, co otec jejích dvou synů Tomáš Plekanec oznámil, že se společně rozhodli, že již nebudou v jejich vztahu pokračovat. Zatímco Tomáš Plekanec odletěl do Kanady, kde podle svých slov měl na zpěvaččin příkaz připravit útočiště právě pro Vondráčkovou a jejich dva syny, Lucka musela nejen novinářům, ale hlavně svým blízkým odpovídat na všemožné otázky.

Její psychice nepřidalo ani Plekancovo druhé vyjádření, v němž ji nařkl ze lži a udělal z ní zlatokopku, která žádost o rozvod podala v Kanadě, aby získala vyšší alimenty. Na to konto na ni zaútočil dokonce i DJ Uwa Vaník, který ji nazval vych*anou svi*í, která jde jenom po penězích.

Právě tohle mohla být pro zpěvačku poslední kapka. Ačkoliv již 9. září bude mít premiéru její videoklip k písni Paralelní světy a v říjnu jí má vyjít album Růže, vše bude bez její přítomnosti.

„Odlétám s kluky do Kanady. Začíná jim škola. Na křest nedorazím,“ sdělila nám stroze zpěvačka, která tak zaujala stejný postoj jako její stále ještě manžel. Rozhodla se odejít z Česka, kde už zřejmě nemá co ztratit.

Pravá bitva ji totiž čeká v Kanadě. Právě tam totiž nejspíš proběhne rozvodové řízení, ve kterém půjde doslova o miliony. A jelikož se dostávají ven informace, k nimž mají přístup jen Plekanec a Vondráčková, je jasné, že ty osočující oblíbenou zpěvačku musí pouštět někdo z hokejistovy blízkosti. 

Jsme zvědaví, kdy se do vytahování špinavého prádla vrhne i zpěvačka. Ta zatím jenom vzkazuje, že válka je, když válčí obě strany, a ona se rozhodně přidávat nehodlá.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:45 26. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  57
 • Super
  23
 • Haha
  19
 • Cože
  13
 • Tvl
  10
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat