jít naiDNES.cz

Útok na Lucii Vondráčkovou: Známý dýdžej ji nařkl ze zoufalství!

Do rozvodových tahanic Lucie Vondráčkové a hokejisty Tomáše Plekance se přimotal i DJ Uwa Vaník. A z jeho slov nebude nadšená právě oblíbená zpěvačka. Co dlouholetý kamarád českých hokejistů Lucii vzkázal?

Zpočátku jako všichni před nimi slibovali, že se na rozchodu dopředu domluvili a přejí si mediální klid, tento postoj jim vydržel ale jenom chvíli. Z následných vyjádření Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je zřejmé, že se schyluje k největší rozvodové bitvě celebrit všech dob. A jde doslova o stovky milionů.

A první tah na šachovnici měla udělat právě Lucie Vondráčková, která měla podle všech dostupných informací tajně odletět do Kanady, kde měla jako první požádat o rozvod. Podle právníků znalých problematiky jde o jasný úmysl získat co nejvyšší alimenty pro své děti. Zatímco v Česku by šlo o desetitisíce, jelikož si Plekanec jako hráč Montrealu přijde na dva miliony měsíčně po zdanění, v Kanadě by mohla Vondráčková vysoudit statisíce.

A právě tento fakt nadzvedl ze židle Uwu Vaníka, který je nejenže dlouholetým fanouškem českého hokeje, ale i blízkým kamarádem hokejové legendy Jaromíra Jágra a dalších kladenských odchovanců, mezi které Plekanec patří.

„Paní Vondráčková Plekancová, buď zase normální. Vych*anost českého národa je příšerná. Vdala ses v Čechách, rozveď se v Čechách! A nevymýšlej, jak oškubat chlapa, který dávno před tebou vydělal peníze, který ty v životě nevykdákáš,“ napsal doslova Uwa s tím, že jde o smutné zoufalství, a vyzval národ, aby se do něj pustil.

Oblíbený dýdžej si ale za svým názorem dlouho nestál. Nejspíš pod náporem kritiky, možná vlivných hokejových přátel, svůj status záhy smazal.

Následně se ovšem na jeho profilu objevil další výkřik namířený na Vondráčkovou a ani v něm si Vaník nebere servítky. Naopak, dokonce píše, že se Lucie chová jako vych*aná sv*ně!

„Paní Vondráčková, buď normální a chovej se jako dospělá ženská, ne jako vych*aná sv*ně. Chamtivost, kterou předvádíš, je ubohá a zoufalá. Mohla bys natáčet film Zoufalá manželka. A národe do mě.“

Pod útočným statusem ale Vondráčková našla zastání. A to dokonce od „bývalé kolegyně“, asi nejznámější hokejové přítelkyně Veroniky Kopřivové. „Ty máš dost. Takhle se chovat, že ti není hanba,“ napsala partnerka legendy Jaromíra Jágra. Že by se snad Veronika bála, aby jednou nedopadla stejně jako Vondráčková?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 4:35 24. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  186
 • Trapas
  132
 • Tvl
  51
 • Haha
  46
 • Cože
  32
 • Sladký
  21
Komentáře

Mohlo by vás zajímat