jít naiDNES.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat slova hokejisty Tomáše Plekance, který takto odůvodnil konec své mise v zámořské NHL. Kde je ale pravda? Zatímco on je v Česku, jeho děti i s jejich maminkou zůstaly v Montrealu a hrozí, že tam budou několik měsíců!

Zatímco Lucie Vondráčková o sobě mluví jako o kanadské matce, Tomáš Plekanec se vžil do role českého otce, ale právě kvůli těmto jejich rolím se jejich rodina rozdělila. Když totiž hokejista odletěl počátkem srpna do Kanady, Lucie, která již dávno podala v Kanadě žádost o rozvod, spěchala do Montrealu, aby rodina zůstala pohromadě.

Nyní, téměř po třech měsících, se Plekanec vrátil do Česka, zpěvačka ho ale již následovat nebude. „Teď mi psali, že premiéra filmu Léto s gentlemanem bude na Valentýna, tak možná by to vyšlo na tu dobu, ale nevím, co bude za čtrnáct dní. Neodvažuju se nic plánovat,“ sdělila primáckému Top Staru Vondráčková na dotaz, kdy se hodlá vrátit do Čech.

Ta je tam již zabydlená.

„Máme za baráčkem les a je nám tu fajn. Matyáš je prvňáček jako všichni ostatní. Má spoustu kámošů a jsem šťastná, že jsme tady. Že pokračuje ten život pro ně tak, jak začal a na co byli zvyklí. Jsem ráda, že to tak je,“ dodala Lucie, z jejíhož hlasu bylo zřejmé, že se do Česka nechystá.

Jejich chování dává jistou logiku. Zatímco Lucie Vondráčková se chce rozvádět kvůli milionovým alimentům v Kanadě, Tomáš Plekanec preferuje Česko, kde má s matkou svých synů podepsanou předmanželskou smlouvu.

Nejspíš i kvůli tomu Plekanec před několika dny napsal, že ani miliony dolarů v NHL nestojí za to, aby jeho dva synové byli nešťastní a bez obou rodičů, že jim slíbil, že Montreal je v zámoří jeho posledním klubem. Následně se vydal do Česka, ale své dva syny v Kanadě nechal a ze slov jeho ženy to vypadá, že se s nimi dlouhé měsíce neuvidí.

Místo toho Tomáš Plekanec pravidelně trénuje s Jaromírem Jágrem na stadionu Rytířů Kladno a zvažuje, jakou tuzemskou nabídku přijme.

Jaké tedy byly jeho pravé úmysly? Opravdu si Plekanec myslel, že takto budou jeho synové s oběma rodiči, ačkoliv oba žijí na jiných kontinentech? Šlo mu jen o to, ochránit své miliony před Lucií Vondráčkovou, nebo toužil být se svou novou partnerkou Lucií Šafářovou, která je aktuálně v Česku a která také oznámila konec kariéry?

To se uvidí. Zatím je jen jasné, že jeho synové zůstali v Kanadě, kde chodí do školy a kde mají své kamarády.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 16. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  40
 • Super
  14
 • Haha
  13
 • Cože
  10
 • Tvl
  10
 • Sladký
  8
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat