Stěhování do Česka je na spadnutí: Lucie Vondráčková a její těžký návrat domů

13. června 2019
Od návratu domů ji dělí maximálně týdny, ne-li dny. Lucie Vondráčková prožívá poslední životní etapu v kanadském Montrealu, kde doposud bydlela se svými dětmi. Nyní se musí vrátit, neboť v Česku žije jejich otec Tomáš Plekanec, s nímž se Vondráčková rozvádí. Na sociálních sítích si krátí chvíli natáčením veverek, mývalů nebo sdílí léty zaváté videoklipy. Zdá se, že se Vondráčková na velké stěhování do domoviny moc netěší.

Lucii Vondráčkovou čeká další milník v životě. Po létech strávených v Kanadě se teď stěhuje zpátky do Česka, kde žije hokejista Tomáš Plekanec.

Zatímco Vondráčková si přála zůstat s dětmi v Kanadě, Plekanec trval na tom, aby se kluci jako Češi naopak vrátili do Čech, aby je jako otec měl nablízku a nemusel za dětmi neustále létat do Kanady.

Před několika měsíci dal soud za pravdu hokejistovi a rozhodlo se, že po ukončení školního roku se Vondráčková musí vrátit do Česka.

„Soud rozhodl a hra na kanadskou rodinu skončila. Děkuji fanouškům, trenérům i spoluhráčům za podporu a pochopení. Pokud jsem nehrál, bylo to z důvodů, že jsem létal do Kanady,“ znělo Plekancovo vyjádření na sociálních sítích bezprostředně po rozsudku.

Konec školního roku se blíží a blíží se tedy i návrat Vondráčkové. Zpěvačka je na sociálních sítích aktivní a neustále sdílí se svými fanoušky své dojmy. V citlivé otázce rozvodu a návratu do Čech ale mlží.

Místo toho poslední dny postuje videa z krmení veverek nebo mývalů, kteří jsou zvyklí obydlí Vondráčkové pravidelně navštěvovat kvůli přísunu žrádla.

Kromě krmení divoké zvěře Lucie sdílí deset let staré videoklipy bez ladu a skladu. Skoro to vypadá, že chce od svého neslavného návratu domů odvést pozornost.

Rozvod sám o sobě patří mezi nejnáročnější životní zkoušky. Zvlášť když se manželé po rozchodu nejsou ochotni domluvit nebo když je ve hře nový partner jednoho z rozvádějících se manželů.

Tomáš Plekanec už je delší dobu ve vzkvétajícím vztahu s tenistkou Lucií Šafářovou, s níž dokonce už i bydlí. I to může být důvod, proč se zpěvačka do Čech doposud nehrnula.

Navíc v Kanadě byla Lucie Vondráčková přece jen ukrytá před zraky veřejnosti, ale tady ji celý národ vnímá navíc jako ženu, která je nyní v těžké rozvodové válce.

Na druhou stranu ji tady určitě bude čekat velký mediální zájem a taky se může stát, že se s Plekancem a jeho novou přítelkyní mohou potkat na oficiálních akcích.

A protože Lucie má rozsáhlou fanouškovskou základnu, která ji podporuje nejen v rozvodovém klání, je zase pochopitelné, že se jim chce sdílením starých videoklipů připomenout jako umělkyně, aby se s jejím návratem opět společenské debaty netočily jen kolem konce jejího manželství.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:19 pátek 11. října 2019. Anketa je uzavřena.

  • 115
  • 78
  • 37
  • 22
  • 19
  • 16
Komentáře