jít naiDNES.cz

Lucie Vondráčková se loučí s Montrealem, z fotek jde smutek

Loučí se pomalu s městem, s nímž ji pojí tolik let života? Čas, který zpěvačce a herečce Lucii Vondráčkové zbývá do návratu do Čech, se krátí. Jak totiž rozhodl soud, zpěvačka se i se svými syny musí po skončení školního roku vrátit do Česka. Není divu, že na sociálních sítích sdílí snímky, z nichž sálá melancholie.

Zpěvačce a herečce Lucii Vondráčkové zbývají poslední týdny, které může trávit v Montrealu. Ve městě, v němž až do rozchodu žila s Tomášem Plekancem a vychovává v něm dva syny.

Před více než měsícem ale kanadský soud rozhodl, že po ukončení školního roku se Vondráčková musí se syny vrátit do Česka.

„Soud rozhodl a hra na kanadskou rodinu skončila. Děkuji fanouškům, trenérům i spoluhráčům za podporu a pochopení. Pokud jsem nehrál, bylo to z důvodů, že jsem létal do Kanady,“ znělo Plekancovo vyjádření na sociálních sítích bezprostředně po rozsudku.

Lucie Vondráčková se loučí s Montrealem.

Není tak nijak překvapivé, že poslední týdny, maximálně měsíce života v Montrealu si Lucie Vondráčková vychutnává. „Poslední“ kanadské snímky samozřejmě sdílí i se svými fanoušky.

Lucie Vondráčková prožívá v Montrealu poslední týdny, možná měsíce.

K Montrealu zády. Hezký pátek!“ napsala Vondráčková k fotkám, na kterých má pod sebou panoráma celého města.

I když sníh je pryč a občas se i na Montreal usměje slunce, vypadá to, že loučení s Kanadou pro zpěvačku není vůbec snadné. Přece jen v něm „nějaký ten pátek“ strávila.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:40 31. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  149
 • Super
  119
 • Haha
  47
 • Sladký
  35
 • Tvl
  26
 • Cože
  25
Komentáře

Mohlo by vás zajímat