jít naiDNES.cz

Poslední kanadská bábovka! Vondráčková počítá pobyt v Kanadě už na hodiny

Předem určený čas, který měla Lucie Vondráčková na to, aby se vrátila i se svými dětmi do Česka, se krátí. Zpěvačka si před časem postěžovala, že neví, jak osm let života sbalí do několika kufrů, nyní už ale opravdu tikají poslední minuty zahraničního života. Dopekla svou poslední kanadskou bábovku.

Lucie Vondráčková sice chtěla se svými dětmi, které má s hokejistou Tomášem Plekancem, žít v Kanadě, kanadské soudy měly ale počátkem letošního roku rozhodnout, že se musí vrátit do vlasti rodičů, kde Tomáš Plekanec od loňského října natrvalo žije.

Ačkoliv si Plekanec přál, aby se jejich děti vrátily do Česka okamžitě, soudy daly za pravdu Vondráčkové, která chtěla, aby v Kanadě dochodily alespoň školní rok. 

Během té doby stihla všem svým fanouškům ukázat zákoutí Montrealu, který jí byl po dobu osmi let domovem, a pomalu se smiřovala s tím, že se bude muset jednoho dne natrvalo vrátit do Česka.

Podle posledních informací Expresu by se tak mělo stát počátkem července a zdá, že ta doba pomalu nadchází.

„To je naše poslední bábovka. Udělám ještě pár muffinků, protože mi to tam zbyde. A zmizí to asi během pěti minut,“ říká ve videu v instastories Lucie Vondráčková, která by se tak v následujících dnech i se svými dětmi měla vrátit do České republiky, kam se jí podle informací Expresu vůbec nechtělo.

Ztráta kanadské anonymity nebude příjemná.

„Lucka chodí všude pěšky nebo městskou hromadnou dopravou a bojí se, jak na ni budou v Česku reagovat. I proto chtěla zůstat v Kanadě, aby se tomuto vyhnula,“ svěřil se nám náš zdroj. 

Otázkou je, zda bude mít vůbec Lucie Vondráčková v Česku čas řešit, co si o ní ostatní myslí. Už nyní je jasné, že se – co se pracovních záležitostí týče – nezastaví. Jako první by měla uspořádat setkání se svými fanoušky, které loni z rodinných důvodů zrušila.

Příští rok bude hostem narozeninového dvojkoncertu Michala Davida v největší aréně Česka a další nabídky se určitě již hrnou.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat