jít naiDNES.cz

Pobodaná Češka z Hurghady: Zájezd si koupila od exmilence Borhyové

Češka pobodaná v egyptském letovisku cestovala s cestovkou expřítele Borhyové. | foto: archiv

Po pátečním útoku v Hurghadě, kdy po napadení nožem zemřely dvě Němky a byla zraněna Češka, vyšlo najevo, že cestovní kancelář, s níž pobodaná rodačka cestovala, patří bývalému partnerovi Lucie Borhyové (39) a otci jejího syna Niku Papadakisovi.

Pátečním dnem otřásla zpráva o útoku. Tentokrát si jeden z příznivců ISIS vybral jako svůj cíl ženy v oblíbené dovolenkové destinaci Egypta Hurghadě. Na místě zraněním nožem podlehly dvě Němky a další čtyři ženy byly převezeny do nemocnice.

Mezi postiženými byla i Češka, která do Egypta dorazila za odpočinkem s cestovní kanceláří Pantour, která ihned po útoku uveřejnila, že šestatřicetileté klientce s čímkoli pomůže.

Expres.cz nyní vypátral, že právě tato kancelář patří Niku Papadakisovi, bývalému partnerovi nejznámější české zprávařky Lucie Borhyové.

Ten společnost založil před deseti lety a prodává zájezdy především na Krétu, do Egypta, Turecka nebo Bulharska a pyšní se nízkými cenami.

Útok, při němž málem jedna z jeho klientek přišla o život, ale zajisté ovlivní prodejnost do této lokality a ani ty nejnižší ceny zřejmě nezaručí úspěch.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:31 15. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  71
 • Tvl
  22
 • Cože
  20
 • Haha
  15
 • Super
  12
 • Sladký
  12
Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat