Proč dává Lucie Bílá lásku k mladšímu muži tolik na odiv? Netají tím problémy?

Lucka změnila status na šťastná. | foto: Facebook

Zpěvačka Lucie Bílá (53) je zamilovaná až po uši. Alespoň co se týče příspěvků na jejím Instagramu. Tam dává jednu fotku za druhou, kde je v objetí nebo se líbá se svým snoubencem Radkem Filipim. Je ale opravdu vše tak zalité sluncem, jak se snaží tvrdit? Nebo chce jen okolí přesvědčit o tom, že je opravdu šťastná, i když tomu tak není?

Slavice Lucie Bílá zahlcuje sociální sítě fotkami, kde je naprosto šťastná s partnerem Radkem Filipim. Dokonce těch snímků je více než z práce a vystoupení, což byla priorita, proč si Instagram zakládala.

A teď snad není dne, aby světu neukazovala, jak je zamilovaná, září štěstím a nedokáže bez mladšího snoubence fungovat. 

Nechce tím jen všechny přesvědčit, že tomu tak je, ale v zákulisí se zrovna pohádka neodehrává? Lucka nikdy neměla na muže štěstí, tudíž by si jistě přála, aby Radek byl konečně tím princem na bílém koni.

Nebyla by první ani poslední, která by využívala sociálních sítí, aby vytvořila iluzi o svém báječném životě. To dnes a denně dělají i jiné celebrity či mnozí influenceři. Ukazují, jak si žijí v blahobytu, přitom realita je velmi vzdálená té pohádce.

Snad je to všechno pravda, co dává na sociální sítě, a není to jen iluze pro fanoušky. Všichni by totiž Lucii přáli, aby prožívala to pravé štěstí nejen na Instagramu, ale i v reálném životě. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat