jít naiDNES.cz

Do tváře se mi vepsal jen život, zasnila se „vyžehlená“ Bílá na párty kliniky

Lucie Bílá to s nůžkami umí. O jehlách ale nechce ani slyšet a říká, že její tvář je dílem přírody a toho, co život přinesl... Tak úplně pravda to však není. | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák

Lucie Bílá (52) vypadá poslední dobou skvěle! Významnou roli v tom hraje nejen mladší přítel Radek Filipi (35), ale hlavně její barvitý život, který jako jediný měl povolení „zasáhnout“ do mladistvého vzhledu zpěvačky. O jakýchkoli zákrocích estetické nebo plastické chirurgie nechce Bílá ani slyšet.

„Mám se náramně. Nebylo jednoduché se do této fáze dostat, neměnila bych teď nic,“ rozzářila se mnohonásobná zlatá slavice.

„Mám nádhernou práci, skvělé přátele, milovanou rodinu, jsem zdravá, šťastná, vím, kam patřím, vím pro koho a co chci žít, to pro mě znamená úplně nejvíc,“ nechala se slyšet šťastná Lucie Bílá.

Na párty známé kliniky zaměřující se na estetické zákroky a plastickou chirurgii se samozřejmě neubránila ani otázkám na svůj vzhled.

„Do mé tváře nechávám vtisknout jen můj život,“ nechala se slyšet zpěvačka.

Není to jen matka příroda, která šla Bílé na ruku. Za mladistvý vzhled prý mohou i šikovné ruce lékařů, i když to zpěvačka nerada přiznává. I když je původní profesí švadlena, z jehel má prý fobii a slova jako vpich vnímá jako sprostá, a proto se v její přítomnosti nesmějí používat.

„Dá se to obejít jinými slovy, která jí nenahánějí hrůzu. Nabízí se třeba pojem aplikace,“ tvrdí zdroj z okolí slavné pěnice.

„Nepředstavuji nic nešlechtěného. Jsem taková směsice nedokonalostí, která má prostě ráda okolí,“ řekla o sobě s nadhledem a humorem sobě vlastním Bílá

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:45 30. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  106
 • Super
  30
 • Haha
  17
 • Tvl
  15
 • Cože
  11
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat