Neděle 3. prosince 2023, svátek má Svatoslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Šokující přiznání Pauliny: Miluje kluka mimo vilu! Diváci chtějí její okamžitý vyhazov

  Velké tajemství Pauliny prasklo! | foto: TV Nova, Voyo

  Letošní řada populární reality show Love Island Česko & Slovensko 2023 nepřestává šokovat. Další, kdo se postaral o pořádný poprask, je Paulina (27). Půvabná Slovenka svému partnerovi Honzovi v posteli přiznala, že je zamilovaná ve vile i venku. Jaké jsou reakce diváků i samotných účastníků?

  Během 25. epizody Love Islandu se opět děly věci. Hned na začátku dne se obyvatelé vily lásky museli rozloučit s nejmíň kompatibilním párem, jímž se stal v očích diváků Bruno a Lenka.

  Půvabná blondýnka se ve vile moc dlouho neohřála, tudíž neměla moc prostoru se s Brunem víc sblížit. Na druhou stranu bylo vidět, že o sympaťáka z Hodonína příliš nestála.

  Jakmile se ostatní účastníci vzpamatovali z jejich náhlého odchodu, produkce si pro ně přichystala filmový večer, během něhož mohli sledovat několik sestříhaných záběrů z vily.

  Venis se například o Adamovi dozvěděla, že se mu líbila také bombshell Petra. Lu zase viděl vášnivý polibek Adri s Oliverem, který jí zároveň vyjádřil sympatie. Chris se naopak dozvěděl, že to s ním Majka myslela vážně.

  Paulina miluje dva kluky

  O největší šok se ale postarala Paulina, která v posteli Honzovi přiznala, že je zamilovaná do dvou kluků. Jeden z nich je Honza a druhý z nich se nachází mimo vilu. Paulina má navíc ve vile plyšového lva, prostřednictvím kterého má své tajné lásce dávat najevo, že na něj myslí.

  Paulina v momentě, kdy už ví, že se všichni ve vile dozví pravdu.

  „Ty se mi prostě mega líbíš. Chtěla bych ti...ale nemůžu,“ řekne Paulina Honzovi, jenž se snažil její situaci pochopit. „Buďto máš doma přítele, nebo seš do někoho jiného zakoukaná nebo jsi na holky,“ reagoval Honza.

  „Já jsem úplně v p****i. To nejde. Já jsem zamilovaná tam i tam. Jeden je tu a druhý venku,“ svěřila se Paulina Honzovi.

  Ups! S tímhle Honza a Paulina nepočítali. Jedou snad ve lži spolu?

  Vyhoďte Paulinu, vzkazují diváci

  Zatímco srdíčka jsou v šoku z toho, co právě slyšeli, diváci zas tak překvapeni nejsou a v rámci řešení celé situace mají jasno - měl by následovat vyhazov!

  „Škoda, Honza a Paulína byli moji favoriti. Měli by je vyhodit. Ztrácí to na důvěryhodnosti,“ míní Nikola, jejíž názor získal před 300 srdíček.

  „Pěkná k*avka, když jde do pořadu hledat lásku, přitom je do někoho zabouchnutá venku. Ihned poslat domů, nemá tam co dělat,“ zní další komentář.

  Rachel je v šoku z toho, co právě slyšela.

  Jsme zvědaví, jak s touto situací naloží produkce. Pokud byl ale v loňské řadě David Vitásek vyloučen za porušení pravidel poté, co vyplavalo na povrch, že měl venku neuzavřený vztah, měla by být vyloučena také Paulina. Aneb pravidla jsou pravidla.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  O peníze přijdou tak či tak. Jaká past se chystá na důchodce spořící v penzijku

  Premium Novinky v penzijním spoření jsou v legislativním běhu. Stát chce zvýšit příspěvky a přimět lidi, aby na penzi spořili...

  Životabudič pro desetitisíce pacientů: infuze železa do žíly. Málo se o něm ví

  Premium Nemohou dýchat, jsou unavení, otékají jim nohy, trpí arytmií, nadváhou, někdy i zmateností či depresí. Někteří netuší,...

  Divoká, velká jízda, říká sestra o životě skokanky a pornoherečky Absolonové

  Premium Disciplinovaná sportovkyně, soustředěná na výkony v bazénu a zlaté medaile, ale též holka, která si užívá život bez...

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 3. prosince 2023, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

  jít naiDNES.cz