jít naiDNES.cz

Bouček chválil Brno jako Mekku zábavy, se svobodou se však loučí v Las Vegas

Libou Bouček do toho praští do třetice. Už brzy si vezme finalistku České Miss 2014 Gabrielu Bendovou. | foto: Profimedia.cz

Libor Bouček (38) do toho potřetí praští! Však taky moderátor, který si už brzy vezme za manželkou svou dlouholetou partnerku, finalistku České Miss 2014 Gabrielu Bendovou, nic neponechává náhodě. Šetřit nehodlá na veselce a dopřát si se rozhodl i před ní. S kamarády vyrazil na parádní pánskou jízdu do známého města hříchu. Brno, které nedávno chválil, jím ale kupodivu není.

„Za poslední roky se Brno zcela nenápadně pražskou optikou zapsalo na světovou mapu zábavy. The New York Times akcentovaly brněnskou barovou scénu, které v Evropě jen těžko bude hledat konkurenci,“ nešetřil chválou Libor Bouček, který do Brna poměrně často jezdí a je unesen tím, kolik skvělých podniků tu poslední dobou vzniklo.

„Je skvělé, že se vrací i palác Jalta. Místo až magické pro naši a starší generaci. Místo, které ožívá s historií konce milénia a energií 21. století,“ doplnil moderátor, který otvíračku moderoval.

Pár dní nato však s partou nejlepších kamarádů zamířil úplně jinam než do Brna. Na rozlučku se svobodou Bouček odletěl do amerického Las Vegas, které je proslulé tím, že se tu nechodí spát se slepicemi a neupíjí se tu ledový čaj ani zeleninové smoothie.

Zatímco pro Bendovou to bude svatební premiéra, Bouček už si v minulosti „odbyl“ rovnou dvě. 

Poprvé se oženil s moderátorkou Mariannou Ďurianovou, podruhé si pak vzal právničku Janu Hlaváčkovou. S první ženou byl v letech 2006 a 2007, druhé manželství nemělo o moc delší trvání, po třech letech se vztah rozpadl. 

Je vidět, že se z předchozích nezdarů poučil a do sňatku se nevrhl po relativně krátké známosti, naopak s finalistkou České Miss žil dlouho jen tak „na hromádce“.

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat