Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Laduška o konfliktu na Slavíku: Kluk s kamením lže! Sahal na mě, přítel ho jen odtáhl

  Sběratel podpisů a profesionální „obrážeč“ akcí s celebritami Ondřej Untermüller alias Kluk s kamením je známý tím, že pro pozornost udělá cokoliv. Tentokrát se nechal slyšet, že ho na slavnostním udílení cen Český slavík málem napadl přítel známé influencerky Lady Horové, která je známá pod přezdívkou Laduška. Kráska, která aktuálně září v reality show Like Haf, redakci Expresu celý konflikt na Slavíku popsala. Prý bylo všechno jinak! „Ondřej je nemocný člověk, není to poprvé, co o nás veřejně lhal,“ uvedla mimo jiné Lada.

  Pražské Fórum Karlín, kde se v sobotu večer uskutečnil jubilejní šedesátý ročník ankety Český slavík, bylo plné influencerů. Zatímco většina internetových hvězdiček během večera zírala do telefonů a zdálo se, že se na akci nudí, Ondřej Untermüller byl opět ve svém živlu.

  Redaktorům Expresu se na místě svěřil, že nasbíral šestnáct podpisů a mluvil také o dalších akcích, které má v merku.

  „Další akce je Český lev, tam se chci určitě podívat. Ale asi nepůjdu dovnitř, protože tam se prakticky nedá dostat. A samozřejmě se těším na příští Vary. Jsem zvědavý, kdo přijede. Něco se šušká o tom, že by to zase mohl být Johnny Depp, on bude tou dobou koncertovat v Česku a na Slovensku,“ prozradil nám Kluk s kamením.

  Mladý influencer, jehož proslavila vtipná scénka v televizní show Ano, šéfe! s kuchařem Zdeňkem Pohlreichem, překvapil v neděli své fanoušky na sociálních sítích, když uvedl, že ho na Slavíku málem napadl přítel jeho kolegyně z branže Lady Horové alias Ladušky.

  „Docela mě překvapilo, že já pozdravil Ladu na Českém slavíku a její přítel mi začal vyhrožovat, že mě zmlátí. Já se zeptal proč a on, že za to, že o nich říkám, že žebrají na sociálních sítích. A není to pravda?“ ptá se Kluk s kamením.

  Ondřej se netají tím, že Ladě několikrát vmetl do tváře to, že na TikToku během streamů dělá všechno možné i nemožné, aby jí sledující (v jejím případě zejména děti) poslali nějakou tu korunu.

  Nedávno mladá kráska čelila kritice za to, že si během živého vysílání hrála se svým přítelem Bohoušem na pejsky. Nechybělo funění, vyplazování jazyku, chození po čtyřech i čichání k zadečku.

  „Laduška už asi nemá takovou velkou sledovanost, tak využívá svého přítele,“ myslí se Ondřej Untermüller.

  Laduška se svým přítelem Bohoušem

  Laduška: Ondra lže, je nemocný a sahal na mě! Přítel ho jen odstrčil

  Redakce Expresu kontaktovala Ladu Horovou. Instagramová hvězdička, která se proslavila mimo jiné díky reality show Like House, nám popsala, jak podle ní celý konflikt na Slavíku proběhl.

  „Pravda to určitě není, komunikace mezi námi proběhla, nikoliv ale výhrůžná. Byla to obyčejná konverzace, každopádně tvrzení o nějakém ubližování je zcela smyšlené. Ondřej je nemocný člověk, není to poprvé, co o nás veřejně lhal,“ uvedla Laduška.

  „Není to o tom, že by řekl něco špatného. Spíše nás pomlouval někde během rozhovoru a kamarádi s ním nejsme. Já jsem ho ignorovala a on na mě sahal, abych se otočila. Přítel mu pak tedy ruku odtáhl a řekl mu, ať jde pryč a tohle si nedovoluje. Tohle je celá aféra,“ dodává kráska, kterou na Instagramu sleduje přes 220 tisíc lidí.

  Laduška s přítelem Bohoušem

  Svědci incidentu popsali konflikt jinak

  Zatímco některé jiné hvězdy internetu v minulosti naznačovaly, že Ondřeje budou řešit klidně i právní cestou, Laduška něco takového odmítá. Prý by to byla ztráta času.

  „Určitě to nechci řešit, jde to mimo nás. Bylo by to pod mou úroveň,“ řekla nám Lada Horová, která aktuálně se svým přítelem Bohoušem září v reality show Like Haf.

  Každopádně očití svědci incidentu popisují celou věc mnohem dramatičtěji a dávají za pravdu Ondřejovi.

  „Tříska (Laduščin přítel) ho chtěl prostě zbít, dokonce přímo na červeném koberci. Prý protože Horovou a jeho pomlouvá,“ popsal jeden z hostů pro web AntiYoutuber.cz.

  „Lada ho musela uklidnit, tak se díkybohu nic nestalo. Nedovedu si představit, jak by to dopadlo, kdyby tam nebyla,“ dodal svědek.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Průlom sedmnáct let od vraždy. Kmotra Mrázka zastřelil vrah ze Slovenska

  Premium Mrzlo. Ze dveří zámečku na pražské Lhotce vyšel kmotr podsvětí František Mrázek. Nájemný vrah ležící sto metrů daleko u...

  Láska je evoluční finta, zamilovanost porucha emocí, říká psycholog Klimeš

  Premium Láska je mocná emoce a bezesporu ta nejhezčí. A má hodně podob, které člověka nutí dělat různé věci. Mozkové okruhy...

  Ruská lež je ohromná zbraň. Proč je Putin stále oblíbený, líčí reportér Karas

  Premium Býval nejdéle sloužícím zahraničním zpravodajem České televize. V Polsku, v Rusku i na Ukrajině strávil Miroslav Karas...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz