Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Konflikt influencerů na Slavíku: Laduščin přítel mě chtěl zbít, stěžuje si Kluk s kamením

  Mnozí se podivovali nad tím, kolik influencerů letos dostalo pozvánku na jubilejní šedesátý ročník ankety Český slavík. Nechyběl například Ondřej Untermüller alias Kluk s kamením, který už dlouhou dobu obráží všechny možné akce, kde se pohybují celebrity. Zajímají ho zejména podpisy a společné fotky. Nyní se ale podivín českého internetu svěřil, že na Slavíku zažil velmi nepříjemnou věc. Údajně mu měl vyhrožovat násilím přítel kontroverzní influencerky Ladušky! Proč?

  Většina internetových hvězdiček na slavnostním udílení cen Český slavík zírala do telefonu a skoro to až vypadalo, že se v sále po boku opravdových umělců nudí. Ondřej Untermüller, jehož proslavila scéna v televizní show Ano, šéfe! s kuchařem Zdeňkem Pohlreichem, byl ale opět ve svém živlu.

  Redaktorům Expresu se na místě například svěřil, že ve Fóru Karlín nasbíral úctyhodných šestnáct podpisů, poté se zastal MMA bojovníka Karlose Vémoly, z něhož si dělala legraci moderátorka Tereza Pergnerová.

  „Také se divím, že do Síně slávy uvedli pana Suchého, nemluvě o tom, že místo něj v tom klipu pustili Pepíčka Zímu. Já si takových detailů všímám,“ řekl nám Kluk s kamením, který si celou akci evidentně příliš neužil.

  Kluk s kamením si vzal alespoň sako...

  Laduščin přítel mi vyhrožoval, že mě zbije, tvrdí Kluk s kamením

  Nejenže Ondru zklamal program a chování moderátorů, ale také se nyní influencer na sociální síti svěřil, že mu prý na Slavíku v zázemí vyhrožoval napadením přítel Lady Horové alias Ladušky, která je známá díky účasti v první řadě reality show Like House.

  Laduška se svým přítelem Bohoušem

  Laduška v nedávné minulosti čelila velké kritice za to, že na TikToku během streamů dělala všechno možné i nemožné, aby jí sledující (v jejím případě jde převážně o děti) poslali nějakou tu kačku.

  Mladá influencerka si třeba během jednoho živého vysílání hrála na pejska. Vyplazovala na své fanoušky jazyk a chodila po čtyřech. Její partner Bohouš zase hlasitě vyl a vzájemně si v této šaškárně pomáhali.

  Právě tuto zoufalou snahu o vydělání si peněz Ondřej Ladě nedávno vmetl do tváře. Kvůli tomu na Slavíku málem došlo ke rvačce. Do Untermüllera se prý pustil Laduščin partner Bohouš a měl mu vyhrožovat!

  „Docela mě překvapilo, že já pozdravil Ladu na Českém slavíku a její přítel mi začal vyhrožovat, že mě zmlátí. Já se zeptal proč a on, že za to, že o nich říkám, že žebrají na sociálních sítích. A není to pravda?“ ptá se Kluk s kamením.

  „Laduška už asi nemá takovou velkou sledovanost, tak využívá svého přítele,“ dodal Ondra, který samozřejmě výzvu na vzájemné měření sil rázně odmítl.

  Laduška to v Dubaji pořádně roztáčí.

  Není tajemstvím, že Untermüller vyhlíží další MMA zápas pod organizací Clash of the Stars a nerad by se tedy zranil. Jeho soupeřem by měl být snoubenec od Shopaholicadel David Pražák alias Fregamer.

  „Mohl by to být klidně hlavní zápas. Co můžu nabídnout? No že mu rozbiju hubu a vymlátím mu i ty poslední zuby, co v té hubě má. Protože je vidět, že jich má pár posledních,“ řekl Expresu nedávno Kluk s kamením, který si na Davida evidentně hodně věří.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:30 úterý 14. března 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   10
  • Tvl
   9
  • Super
   5
  • Trapas
   5
  • Cože
   2
  • Sladký
   2