jít naiDNES.cz

Láďa Hruška nevychytal rekonstrukci domu: Třikrát jsem boural kuchyň

Sám lidem radí různé vychytávky, nyní je ale bezradný. Láďa Hruška nám přiznal, že se trápí s rekonstrukcí zámečku, který si před časem pořídil ve svém rodném Městci Králové. Kvůli chybě instalatérů musel třikrát bourat kuchyň!

Vychytávky Ládi Hrušky patří sice mezi oblíbené formáty televize Prima, a to především díky svému moderátorovi, ten by ale nyní jednu podobnou vychytávku sám potřeboval.

Láďa Hruška se totiž zasekl doslova na mrtvém bodě s rekonstrukcí vlastního domu. A ne vlastní vinou. Vsadil totiž na řemeslníky fušery.

„Dneska jsem se sem přijel rozveselit a uvolnit, protože jsme třikrát překopávali kuchyň. To je, když věříte odborníkům instalatérům, máte hotovou kuchyň, zapojenou vodu, čekáte na ten slavnostní okamžik, až poprvé spláchnete, a místo toho si vytopíte dům. Za poslední týden jsem po třetí akci se sbíječkou. Občas je to na antidepresiva nebo pár panáků vodky, ale zatím to zvládáme bez jednoho či druhého,“ svěřil se nám Hruška, který přiznal, že on a jeho vychytávky jsou na podobnou rekonstrukci krátcí.

„Bohužel neumím zapojit vodu a svařit trubky. Kdybych to uměl, udělal bych si to sám,“ přiznal Láďa.

Ten si je vědom toho, že v tom není sám.

„Každý, kdo se do něčeho podobného pustil, ví, čím si procházím. Kamarád mi včera volal, že musel zbourat dům, který už ze tří čtvrtin stál, protože mu dodávali blbé cihly. Já jsem na tom trošku líp,“ utěšoval se Hruška.

Fotogalerie

Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře