jít naiDNES.cz

Provokuje Drahokoupila? Kubíčková točí vášnivá videa s bohatým hokejistou

Kristýna patří mezi nejkrásnější Češky. | foto: Herminapress

Modelka Kristýna Kubíčková (21) se už láskou k bohatému hokejistovi Jakubu Vránovi (23) netají. Dávají spolu příspěvky na Instagram, sice ve tmě, aby nebyli dobře poznat, ale chtějí srdíčky všem dokázat, že k sobě něco cítí. Dělá to snad misska naschvál svému ex Vojtovi Drahokoupilovi (23)?

Bývalá miss Kristýna Kubíčková měla vždycky velkou slabost pro úspěšné sportovce. Ještě než začala randit se zpěvákem Vojtou Drahokoupilem, točila se kolem slavného hokejisty Davida Pastrňáka.

S ním to nevyšlo, tak si prožila románek s idolem dívek, se kterým i žila. Jenže po dvou letech přišel konec a kolem sexy modelky se začali točit další nápadníci. A daleko bohatší.

Dostala se do hledáčku úspěšného hokejisty Jakuba Vrány, s nímž tvoří pár. Sice ho ještě oficiálně nikam nevyvedla, ale na Instagramu točí podivná videa ve tmě, jako by si s fanoušky hráli a zkoušeli jejich trpělivost.

Nebo snad tím chce provokovat Vojtu Drahokoupila, se kterým se neměli rozejít v dobrém? S ním se totiž na sociálních sítích neustále ukazovala, ale teď volí jinou taktiku a „olizuje“ nového kluka v šeru, ale o to víc intenzivněji.

Aby jim ale ta láska vydržela, až Kuba odletí do zámoří. Jestli ho bude Kristýna následovat, nebo budou mít vztah na dálku, se ještě ani jeden nevyjádřil, už teď je ale jasné, že se jedná o hodně vášnivý vztah. 

Fotogalerie


Komentáře

Mohlo by vás zajímat