jít naiDNES.cz

Kubíčková po Drahokoupilovi našla terno! Má randit s bohatým hokejistou Vránou

Hokejista a modelka mají tvořit nový pár snů. | foto: Instagram

Bývalá Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková (22) už rozhodně nesmutní po zpěváku Vojtovi Drahokoupilovi (22). Má se totiž hřát v náručí bohatého a talentovaného hokejisty (23) Jakuba Vrány, vedle něhož její bývalý partner vypadá jako tintítko. Připojí se sexy blondýnka k řadě modelek, které budou dělat „ozdobu“ slavným partnerům?

Vypadalo to, že hvězda Kristýny Kubíčkové začne upadat po rozchodu s talentovaným zpěvákem Vojtou Drahokoupilem. Byli spolu dva roky, pořídili si i pejska, ale láska až za hrob nakonec nevydržela. Jenže teď si modelka může mnout ruce.

Podle informací Expres.cz má randit se statným hokejistou Jakubem Vránou, který válí za tým Washington Capitals a je jedním z hlavních pilířů hokejové reprezentace. A do kapsy také hluboko nemá. Rozhodně má naditější konto než Vojta, jenž si v divadle přijde na běžný plat, zato Vrána už v roce 2016, kdy Kristýna „kralovala“, dostal kontrakt na milion dolarů.

Kubíčkovou a Vránu usvědčilo video na Instagramu, když byli u společné kamarádky a měli se tam veřejně ke svému vztahu přiznat. Jenže pak se ze Stories záhadně „stáhlo“, což připomíná přiznání jiné dvojice: Petra Kolečka a Anety Vignerové, kteří se také opili u ní doma, nahráli noční instastories s přiznáním vztahu a po alespoň nějakém vystřízlivění video smazali.

Náš zdroj ale, co se týče Kubíčkové a Vrány, mluví o vážném vztahu, dokonce mají řešit, jak to bude, až se Kuba bude muset vrátit do Ameriky. Kristýna má v Česku dost práce jako modelka i vizážistka, tak by nerada opouštěla Prahu, na druhou stranu by jako hokejová partnerka po vzoru jiných kolegyň nemusela hnout ani prstem.

Kristýnu jsme se pokoušeli kontaktovat, ale zatím bez odpovědi. Možná se snaží dělat mrtvého brouka, aby si anonymitu vztahu mohli užívat až do poslední chvíle. 

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře