To Drahokoupila nepotěší. Krásná Kubíčková se již svléká před jiným!

Nelituje rozchodu? Expartnerka Vojty Drahokoupila předvedla sexy křivky. | foto: Koláž Expresu

Rozchod s krásnou Kristýnou Kubíčkovou sice inicioval on sám, je ale otázkou, zda ho to dneska nemrzí. Česká Miss Earth 2016 dělá totiž vše pro to, aby mu dala najevo, o co přišel. A nutno říct, že jí to jde skvěle. Nově se svlékla před objektivem fotografa Jakuba Ludvíka a vypadá fantasticky!

Když se Vojta Drahokoupil a Kristýna Kubíčková rozešli, zpěvák se nechal slyšet, že zatímco on zůstal v Praze, krásná modelka se musela přestěhovat zpátky do Ostravy ke svým rodičům. Údajně ji v Praze nic nedrželo a jezdí sem jenom sporadicky, a to za prací.

Jeho slova se ale musela Kristýny hodně dotknout. Ta je totiž v posledních týdnech doslova v jednom kole. Zatímco když byla ve vztahu s Drahokoupilem, nebylo o ní téměř slyšet a působila spíš jako jeho krásný přívěsek, za poslední týdny dokazuje, že je o ni opravdu zájem.

„Mám toho docela dost. Chodím módní přehlídky, dělám influencera na sociálních sítích, mám také za sebou kurz na vizážistku, takže když jdu fotit, mám výhodu, že se mohu upravit bez cizího přičinění,“ přiznala Kristýna, která rozhodně nechce zůstat jenom u modelingu.

„No, je to zatím v myšlenkách, ale snad by to mohlo v budoucnu klapnout. Mám v plánu otevřít studio, a jelikož jsem i vystudovaná cukrářka, spojila bych sladké s krásou. Bylo by to místo, kde by se dalo koupit módní oblečení, k tomu by byl dortík a kafe a samozřejmě i nalíčení,“ svěřila se misska.

Během focení do chystané knížky Jakuba Ludvíka, která má vyjít na přelomu letošního a příštího roku, by ale málokdo řekl, že tato kráska je vystudovaná cukrářka. Kristýna Kubíčková se totiž může pyšnit jednou z nejkrásnějších postav českého showbyznysu.

Je tak otázkou, zda jí její vlastní výtvory nechutnají, nebo je její tajemství jinde.

Fotogalerie

Komentáře