Kristina Kloubková exkluzivně pro Expres: Jsem zamilovaná a přála bych si další dítě

Moderátorka Expresu přiznala, že je opět zamilovaná. | foto: Profimedia.cz

Sympatická hvězda zpráv na TV Nova Kristina Kloubková (42) dlouho mlžila, jestli po rozchodu s porotcem StarDance Václavem Kunešem je v jejím životě jiný muž. Ale teď se rozhodla odkrýt své soukromí a pustila do něj Expres. V rozhovoru byla více než otevřená a bylo na ní vidět, že je opravdu zamilovaná až po uši. Co všechno moderátorka prozradila?

S usměvavou moderátorkou Kristinou Kloubkovou jsme se potkali na akci Den pro rodinu, která měla podpořit ženy v azylových domech přes Nadační fond Romany Pavelkové. Sama s takovými maminkami soucítí, protože sama je matkou samoživitelkou a ví, že ten muž je v životě potřeba.

Sama neměla v lásce moc štěstí, s muži to bylo fiasko, nemohla potkat toho pravého. A po rozchodu s tanečníkem Václavem Kunešem to vypadalo, že na muže nadobro zanevřela. 

„Každý děláme chyby, i ve vztazích, takže já to beru jako součást života. Teď momentálně zamilovaná jsem a jsem opravdu spokojená. Nového partnera mi dokonce odsouhlasila i dcera,“ smála se Kristina.

A kdo je vlastně její nový partner? „Nechce se mi o něm mluvit, je to ještě čerstvé, ale sám má děti a na léto plánujeme společnou dovolenou u moře. Ale zatím s námi nebydlí. Co bude v budoucnu, uvidíme,“ rozpovídala se moderátorka.

Ta by se dokonce nebránila miminku, i když je všechno tak čerstvé. „Jasmínka by si přála sourozence, holčičku, a já říkám, nikdy neříkej nikdy, tak tomu nechávám otevřený průběh, i když samozřejmě vím, že nejsem nejmladší,“ povídala s nadhledem. 

Jasmínka už mamince nového partnera schválila.

Jasmínka už mamince nového partnera schválila.

Kristině se daří nejen na poli milostném, ale i na tom pracovním. Teď vystřídá Petru Svoboda v pořadu Život ve hvězdách, který chce pojmout po svém.

„Petra odchází na mateřskou, tak já budu její záskok, už teď mám v hlavě představy, jak ten pořad vést, tak uvidíme, jak to nakonec bude vypadat. Ale jsem šťastná za tu příležitost,“ uzavřela vyprávění sympatická moderátorka, která doufá, že to úspěšné období bude trvat co nejdéle. 

Fotogalerie

Komentáře