Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Tajný žolík Novy: Když klesá sledovanost, nasadí Kloubkovou, začíná být nejoblíbenější moderátorkou

  Svou kariéru začínala jako tanečnice a i v tomto oboru patřila ke špičce, ale krátce po třicátých narozeninách se rozhodla pro změnu profese a rozhodně neprohloupila. Z Kristiny Kloubkové je aktuálně jedna z nejoblíbenějších českých moderátorek a vědomi jsou si toho i její šéfové. Právě ona aktuálně Nově zvedá sledovanost.

  Když si Kristina Kloubková na konzervatoři vybrala obor baletní tanec, bylo zřejmé, kam spějí její profesní kroky. Jelikož jí talent nechyběl, stala se součástí svého času nejlepší taneční skupiny Česka Uno, což jí otevřelo dveře snad do všech tuzemských muzikálů.

  Sama dobře věděla, že životnost tanečnic je velmi krátká, a proto se začala rozhlížet po jiném živobytí. Rozhodně neprohloupila, když se přihlásila na casting na post moderátorky Odpoledních Televizních novin, kam po dlouhé měsíce trvajících konkurzech v květnu 2009 nastoupila. Tehdy ještě diváky vítala společně ve dvojici s Renátou Czadernovou.

  A aniž by to tušila, tehdy začala její hvězdná moderátorská kariéra, během níž se stala jednou z hlavních tváří naší nejsledovanější soukromé televize. Když v lednu 2014 nastoupila na post moderátorky Snídaně s Novou, mohlo se zdát, že je to krok zpátky, protože tam svého času moderátoři Novy začínali, z Kristiny se ale díky tomu stala hvězda první kategorie. 

  Zatímco během Odpoledních Televizních novin zprávy jenom četla a diváci jí nemohli naplno přijít na chuť, díky Snídani se z ní stala oblíbená moderátorka. Právě to si začalo uvědomovat i vedení televize, a když šla ve stejném roce Lucie Borhyová na mateřskou dovolenou a zvažovala se náhrada, Kristina byla jasnou volbou.

  Té to dokonce po boku Reye Korantenga šlo tak moc dobře, že diváci začali posílat do televize dopisy, v nichž žádali, aby Kristina zprávy místo Borhyové moderovala trvale. Jelikož je ale pozice Borhyové neotřesitelná, ta se po necelých čtyřech měsících mateřské dovolené vrátila zpátky. Zlí jazykové tehdy tvrdili, že k jejímu brzkému návratu do práce došlo hlavně kvůli obavě z velké popularity svého záskoku.

  Vyhodit Kloubkovou z večerních Televizních novin ale už nešlo. I proto v říjnu 2014 na Nově vznikla nová moderátorská dvojice Televizních novin, která se skládala právě z Kloubkové a Martina Pouvy, který do té doby moderoval speciál o formuli 1. Postupem let se z Kloubkové stal takový žolík, jehož vedení Novy vytahuje vždy, když jim teče do bot. Když se před rokem zvažovala náhrada za těhotnou Petru Svoboda ve společenském pořadu Život ve hvězdách, jasnou volbou byl právě Kristina. 

  Po Kloubkové se sáhlo i před několika týdny, když se rozhodlo, že je třeba ve Snídani s Novou po boku Pavla Svobody nahradit Gabrielu Partyšovou, aktuálně je tak možné s Kloubkovou snídat a večeřet zároveň. Moderuje Snídani s Novou, večerní Televizní noviny i společenský magazín Život ve hvězdách. 

  Se svými ostatními kolegy se navíc střídá v moderování pořadu Volejte Novu, což z ní regulérně dělá moderátorku s nejvíce posty na Nově. Nutno říct, že to na rozdíl od jiných případů není na škodu. Kristina je u diváků velmi oblíbená, a to nejen kvůli svému příjemnému projevu, aktuálně se dokonce dá říct, že patří mezi nejoblíbenější moderátorky u nás. Ačkoliv moderuje hned několik pořadů, nejde se jí přejíst.

  Fotogalerie

  Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

  Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

  Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

  Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

  Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

  Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz