Co mají Krampolovi s Patrasovou společného? Zbyli na sebe!

Společně obráží jeden večírek za druhým. | foto: Herminapress

Dáda Patrasová a Krampolovi. Tato trojice se zdá být v posledních týdnech nerozlučná. Když se někde objeví Dáda, v závěsu za ní jsou i Jiří a Hanka Krampolovi. A opačně. Co je ale dalo dohromady? Pohnutý osud!

Dáda Patrasová sice nyní vypadá skvěle a září štěstím, ještě před několika měsíci si ale už myslela, že je konec. Poté, co ke konci loňského roku usedla s dvěma a půl promile alkoholu v krvi za volant svého vozu a nabourala, nejenže dostala okamžitou výpověď v muzikálu Sněhová královna, ale styděla se za ni její vlastní rodina.

Těžkou zkouškou si prošli i Jiří a Hanka Krampolovi. Hlavně manželka oblíbeného herce, která před několika týdny znovu skončila na psychiatrii. Ačkoliv tvrdí, že to nebylo kvůli její slabosti pro alkohol, ale kvůli psychickým problémům, přiznává, že do nemocnice ji odvezli poté, co ji načapali s pivem v ruce.

Přestože Krampolová i Patrasová měly v nedávné minulosti problém s alkoholem, společenským akcím se nevyhýbají. Ba naopak! Na VIP akce chodí i několikrát týdně a vždy společně.

Jinak tomu nebylo ani na pondělním křtu videoklipu zpěváka Petra Kutheila. I tam tato „svatá trojice“ dorazila společně a ze snímku je zřejmé, že si opravdu rozumí. Ještě aby ne, když mají tolik společných témat.

A když už by řeč vázla, vždy si můžou začít povídat o svých pohnutých osudech, s čímž si vystačí na dlouhé hodiny. Krampolovi a Patrasová si na sebe tak nějak zbyli.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat