Úterý 2. června 2020, svátek má Jarmil
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Dík všem, kdo mi věříte a jste slušní, říká Slováková a dál nabízí roušky se stříbrem

  Poté, co se na Nelu Slovákovou (30) snesla přímo tsunami vlna kritiky za její byznys s předraženými dezinfekčními gely a rouškami, se brněnská podnikatelka stáhla do ústraní. Nebrala telefon, nereagovala na zprávy, dokonce si uzamkla svůj instagramový profil. Rychle se oklepala a hlásí velký comeback. Dál nabízí roušky, dál láká na aktivní stříbro a dál s přítelem Lukášem Kozákem „maká do roztrhání těla“ bez nároku na den volna.

  Poté, co na prodeji roušek „s příběhem“ vydělala balík a zná ji celá republika, ne-li Evropa, se Nela Slováková nechce výnosného podniku jen tak vzdát a vyklidit pole. Z dotěrných dotazů i kritiky zákazníků se rychle oklepala a dělá, jako by se nic nestalo. Na sociálních sítích je samá legrace, do světa aktuálně pustila třeba téměř akrobatické video, aby světu odlehčila v těžkých dobách koronaviru.

  „Roušky zakoupíte u nás v e-shopu a o látkách, ze kterých jsou roušky ušity, nemusíme, doufám, už nikdy pochybovat. Jakmile budu mít další dokumenty ke sdílení schválené právním zástupcem, ráda nasdílím,“ informovala podnikatelka na svém znovuotevřeném instagramovém profilu. Pro jistotu vyřadila z provozu komentáře, přece jen se stále najde dost těch, kdo by jí rádi něco vzkázali, a hezké čtení by to nebylo.

  „Děkuji všem, kteří mi věříte a jste slušní,“ dodala Nela

  „Máme i mnoho dalších barev. Rouška je velmi kvalitní, ze tří vrstev, z bavlny a uprostřed s látkou se stříbrem,“ obrátila list influencerka, která vytasila limitovanou edici s motivem třešní, když se blíží ten máj, lásky čas. Ten si podle svých slov ani nestihne pořádně užít, tak moc je zavalená prací.

  „My pracujeme stále a pořád, i když si říkáme, že si uděláme konečně jeden den volno. Vše je na dobré cestě a těším se, že jste roušky nepřestali objednávat, že nám posíláte krásné recenze a hlavně, že nám věříte,“ nechala se slyšet podnikatelka, která do byznysu zapojila i svého přítele, hokejistu Lukáše Kozáka.

  K citlivým otázkám, které se týkají údajné (ne)kvality roušek, storna, reklamací a kritiky ze strany zákazníků i odpovědných úřadů a institucí, však z taktických důvodů mlčí a ohání se právníky.

  „Jistě chápete, že se již nemohu více vyjadřovat a rozepisovat vzhledem k právnímu zastoupení a řešení věcí touto cestou kvůli závažnosti případu, to ale nemění nic na tom, že na rouškách a všem kolem makáme denně a intenzivně, i když se to někomu nemusí zdát,“ ubezpečila Nela Slováková, která dělá, jako by se poslední týdny a měsíce ani nestaly a stojí si za tím, že ona v žádném případě nepochybila.

  Slováková tvrdí, že parodický instagramový účet Hlena Sleváková vznikl s jasným úmyslem poškodit její osobu, nikoliv z toho důvodu, aby upozornil na její pochybné obchodní praktiky, přestože se zabývá stížnostmi některých zákazníků a kvůli jejímu podnikání podaly trestní oznámení členky Pirátské strany.

  „Pravda zvítězí...,“ dodává Nela.

  Vše o kauze Nely Slovákové najdete ZDE.

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 2. června 2020, svátek má Jarmil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz