Pátek 31. března 2023, svátek má Kvido
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Expřítel Slovákové: Nela neměla nic, já jí pomohl a ona mě odkopla! Změnily ji peníze

  Martin Baláž se s Nelou nerozešel v dobrém. | foto: Koláž Expresu

  Kritizovaný rouškový byznys, nevhodné chování k zákazníkům, a dokonce i podezření z falšování oficiálního dokumentu, to vše teď poslední dobou provází brněnskou podnikatelku Nelu Slovákovou (30). „Dříve ale taková nebyla, změnily ji peníze, které začala vydělávat díky Instagramu a e-shopu,“ svěřil se Expresu její bývalý přítel Martin Baláž.

  Kauzu Nely Slovákové, která před několika týdny rozjela nové podnikání a začala ve svém e-shopu prodávat roušky údajně obsahující aktivní stříbro za 289 korun, její bývalý přítel Martin Baláž zpovzdálí sleduje.

  Když jsme ho požádali o krátký rozhovor, zpočátku nás zdvořile odmítl. „Konečně jsem šťastný, nerad bych si kazil náladu,“ řekl nám Baláž. Pak mu to ale nedalo.

  „Pokora a sebereflexe ji z dálky obcházejí a bohužel se jí to vymstilo. Nepřeji nikomu nic zlého, snad z toho bude mít ponaučení,“ svěřil se nám Martin.

  „Ze začátku ale taková Nela nebyla. Po dvou letech, kdy začala vydělávat miliony, se ukázal její pravý charakter. Zničily ji peníze,“ soudí Nelin expartner, jenž je v současné době ve spokojeném vztahu.

  Martin Baláž je s novou přítelkyní velice šťastný.

  Martin Baláž říká, že stejně jako mnoho lidí sleduje instagramový účet Hlena Sleváková, kde dosud neznámá žena zveřejňuje informace týkající se byznysu Nely Slovákové.

  „Sem tam se ke mně něco dostane. Nevím, kdo za tím je, ale určitě je to někdo velmi inteligentní, protože se mu podařilo to, co zatím nikomu, a myslím, že ani nikdo nedoufal, že by to mohlo dojít tak daleko. K tomu si ale dopomohla Nela i svým chováním,“ míní Baláž.

  Nela mi byla nevěrná! Když jsem neměl peníze, odkopla mě

  Na zmíněné instagramové stránce byla před časem zveřejněna konverzace, v níž žena jménem Nela údajně píše svému dealerovi, kterého má prosit o drogy výměnou za orální sex. I na tento screen, jehož pravost nebyla prokázána, jsme se Baláže zeptali a má na to svůj názor.

  „Myslím, že kdo je z Brna a okolí, bude vědět. Po rozchodu se ke mně dostalo, že když jsme spolu byli, byla mi nevěrná,“ svěřil se nám Martin.

  Nela a Martin si užívali život plný luxusu.

  Důvodem k rozchodu s Nelou ale nebyla pouze nevěra.

  „To se ke mně dostalo, až když jsme spolu nebyli. Bohužel hlavním důvodem rozchodu byly peníze. Řešil jsem tehdy problémy jedné z firem a nebyl jsem ochotný utrácet desítky tisíc eur měsíčně za luxusní život, na který si Nela se mnou zvykla. Jí se tehdy začalo dařit a zjistila, že mě už nepotřebuje. Takže jak se říká, že v nouzi poznáš člověka, mně se tehdy ukázala v pravém světle,“ popisuje Baláž, podle něhož si Nela přijde na velké peníze jen za placené spolupráce na Instagramu.

  „Nela je dost tvrdá obchodnice, v časech, kdy se jí dařilo, byla schopná přes Instagram vydělat až 4 tisíce eur měsíčně. Co se týče jejího podnikání, tam to bude podle mě podobná suma. Při maržích 500 až 600 procent je to dost možné,“ odhaduje Nelin expartner.

  Na začátku jsem jí pomáhal, teď už si v podnikatelském světě neškrtne!

  Baláž se v rozhovoru pro Expres.cz vrátil také k období, kdy Nela s podnikáním začínala. Prý nebýt Baláže, dnes by možná její e-shop vůbec neexistoval.

  „První rok jsem jí pomáhal. Posílal jsem jí nějaké kapesné každý měsíc a platil jsem všechno já. Tehdy měla na Instagramu 25 tisíc sledujících, neměla žádný příjem. Po roce jsem jí také půjčil nějaké peníze na rozběhnutí e-shopu, které mi samozřejmě čestně vrátila, a to po dvou letech, kdy začala vydělávat poměrně slušné peníze i díky Instagramu, kde najednou měla 250 tisíc sledujících. Investoval jsem do ní peníze s tím, že jsem si myslel, že se mi to vrátí, a když já budu mít horší období, pomůže mi ona. Opak byl ale pravdou,“ vzpomíná Martin.

  „Co se byznysu týká, měla to super vymyšlené a nápad to byl určitě dobrý. Je škoda, že to nedomyslela do konce a nemyslela trochu dopředu. Někdy je méně více. Bohužel, kdo je nenasytný, častokrát padne a lehko se mu vše může sesypat jako domeček z karet. Po této kauze a tím, jak komunikovala se zákazníky, si v podnikatelském světě zabouchla dveře,“ vyjádřil svůj názor Baláž.

  Martin Baláž se s Nelou nerozešel v dobrém.

  Nele vadí, že nové partnerce půjčuji auto, ve kterém jezdila i ona

  S Nelou už delší dobu není Martin Baláž v kontaktu, expartnerka mu prý ale sem tam sama od sebe napíše.

  „Ozvala se vždy, když zjistí, že se ke mně přiblížila nějaká žena. Naposledy koncem roku, kdy zjistila, že mám novou přítelkyni. Snažila se mě od ní odradit, aby údajně chránila moje peníze, o kterých se po rozchodu vyjadřovala, že už žádné nemám. Vadilo jí, že jsem půjčil přítelkyni auto, v němž předtím jezdila ona. Prezentuje se tak, že je šťastná a zamilovaná. Bohužel ne vždy je všechno jako na Instagramu,“ říká Baláž a naráží tak na Nelin současný vztah se slovenským hokejistou Lukášem Kozákem.

  Martin Baláž ještě když chodil s Nelou.

  Nela platí dovolené

  Je zvláštní, že Nela, která podle Baláže u svých partnerů řeší, kolik mají peněz, je v současné době šťastná po boku výrazně méně vydělávajícího Kozáka.

  „Myslím si, že jí dříve vadilo, že ji lidé vnímají jako zlatokopku. Po rozchodu se mnou si chtěla dokázat, že ona nepotřebuje nikoho, kdo ji bude živit. Mám informace, že Lukáš (současný partner Nely Slovákové, pozn. red.) je s ní zase naopak právě proto, že mu má platit dovolené. Prý se nebyl schopný dostavit na její oslavu. Byl kousek a ani to, že si (Nela) zlomila ruku ho nepřesvědčilo, aby přišel. To by podle mě člověk, který někoho miluje, neudělal,“ myslí si Baláž, jenž Expresu ukázal jako důkaz pár měsíců starou konverzaci s Nelou, kde mu brněnská influencerka píše, jak moc jí Martin chybí.

  Nela Slováková s partnerem Lukášem Kozákem

  „Není až tak šťastná, jak se prezentuje,“ soudí na závěr Nelin bývalý partner.

  Vše o kauze Nely Slovákové si přečtete ZDE.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 pondělí 17. srpna 2020. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   247
  • Super
   79
  • Trapas
   58
  • Cože
   51
  • Tvl
   50
  • Sladký
   43
  Vybrali jsme pro vás

  Starý dům už neprodáte. Unijní směrnice ale může být protiústavní, tvrdí právníci

  Premium Zateplování, výměna kotle i oken, solární panely na střechu… Nechcete starý dům opravovat „po evropsku“? Rychle se jej...

  Přežila Terezín i Osvětim. Bůh není, takové utrpení by nedopustil, říká

  Premium Měla si užívat bezstarostné mládí, namísto toho si musela na kabát přišpendlit židovskou hvězdu. V 15 letech ji...

  Hokej se změnil v jatka. Píše o nich i Wikipedie, extraliga se styděla

  Premium Jen co se ve zlínském kamrlíku pro rozhodčí potkal Roman Polák s kolegy, hned měli jasno: „Pánové, dnes to může být...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 31. března 2023, svátek má Kvido
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz