jít naiDNES.cz

Kevin Spacey v Praze! Neschovává se a zde jste ho mohli potkat (a můžete)

Fanoušci herce Kevina Spaceyho, držte se. Hollywoodská hvězda je v Praze a vůbec se neschovává! V sobotu večer obcházel herec s přáteli turisty oblíbené podniky v centru Prahy.

Za svou hereckou kariéru natočil desítky filmů a ještě nedávno patřil mezi nejuznávanější hollywoodské herce. Na svém kontě má Kevin Spacey dva Oscary, a to za filmy Obvyklí podezřelí a Americká krása. Za roli v kultovním seriálu Dům z karet získal Zlatý glóbus. 

Sám ale na vlastní kůži ale poznal, jaké je to, když se vám život jako dům z karet sesype.

Osudným se mu stala kampaň Me Too, během níž dnes již šedesátiletého herce obvinil v říjnu 2017 o dvanáct let mladší americký herec Anthony Rapp ze sexuálního obtěžování. Toho se měl Spacey údajně pokusit svést před zhruba třemi desítkami let. Spaceymu bylo tehdy šestadvacet a Rappovi čtrnáct let. Spacey se Rappovi za nevhodné chování omluvil.

Herce následně z obtěžování obvinilo více než třicet mužů, jenom jeden případ se dostal před soud.

Spacey měl podle obžaloby v roce 2016 na malém ostrově v americkém státě Massachusetts obtěžovat osmnáctiletého chlapce. Mladíka měl údajně opít a obtěžovat ho v baru na ostrově Nantucket. Ani toto obvinění se nakonec nepotvrdilo.

Poškozený totiž odmítl před soudem vypovídat.

Ačkoliv nebyl Kevin Spacey z ničeho usvědčen, kauzy ho stály nejen dobré jméno, ale i kariéru. Oscarový herec nepřišel o pracovní nabídky, ruce od něj dal dokonce i Netflix, pro který natáčel právě již zmíněný Dům z karet, z něhož byl nemilosrdně vyhozen.

Mnohem ohavnější bylo jednání Ridleyho Scotta, jenž ho dokonce nechal vymazat ze svého již hotového filmu Všechny prachy světa a dosadil do něj Christophera Plummera. Scott se bál se, že poškozená pověst „jeho“ herce zničí šance jeho filmu získat cenu, ale nejvíc se obával, že snímek propadne u diváků, kteří nebudou chtít podpořit dílo se zloduchem Spaceym.

Ačkoliv si musel Kevin Spacey projít peklem, nyní je v Praze a rozdává úsměvy na všechny strany. Sami se podívejte do galerie, kde všude si v Praze užíval, a litujte, že jste tam nebyli také.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat