Úterý 16. srpna 2022, svátek má Jáchym
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kazma na Clash of the Stars: Pomůže mu zápas v MMA znovu nastartovat kariéru?

  Na sobotním galavečeru organizace Clash of the Stars se coby host objevil bavič Kamil Bartošek (37) alias Kazma. Showman, který poslední roky výrazně ztratil na popularitě, sledoval MMA bitvy influencerů v první řadě, pak vyrazil s některými zápasníky na drink do centra Prahy. Podle informací Expresu je reálné, že se Kazma brzy sám objeví v kleci coby bojovník. Zápasem, který by se dočkal jistě velké pozornosti, by známý recesista mohl zachránit svou lehce uvadající kariéru.

  Před lety ho byl plný internet. Člověk měl pocit, že kamkoliv se podívá, vyskočí na něj Kazma se svou One Man Show. Za poslední dobu o sobě dal vyhlášený provokatér vědět ale jen velmi nepovedeným pořadem, rozchodem se sexy modelkou a pak také poutí do Santiaga de Compostela.

  Že Kazma lehce ztrácí na své popularitě, bylo znát i na sobotním galavečeru Clash of the Stars, kam bavič přišel jako host. 

  Když ve večerních hodinách na pražskou Královku dorazil, příliš velký zájem mezi fanoušky nevzbudil. 

  O fotku s ním mělo zájem jenom jeho pár zarytých fandů. Celý večer Kazma chodil mezi lidmi v útrobách arény a chvílemi to i vypadalo, že ho mnozí vůbec neregistrují. 

  Kazma dorazil na galavečer Clash of the Stars.

  Náctiletí mnohem více uháněli influencery, kteří pod nově vzniklou organizací zápasí. Například takový podivín Koleso, který vyhrál polštářovou bitvu nad rivalem Krilem, si nemohl ani v klidu odskočit na toaletu. Okamžitě ho obestoupil dav příznivců, kteří ho vyvolávali i dlouho po bizarním zápase.

  Koleso

  Zachrání Kazmovi kariéru zápas v kleci?

  Kazma, který po zmíněném galavečeru vyrazil s některými influencery na menší párty do baru v centru Prahy, nejspíše vycítil šanci, jak se znovu vrátit do hry, a to oslovit mladé skrz zápas v kleci.

  Na baviče jistě udělalo dojem, že některé sobotní příspěvky Clash of the Stars na Instagramu měly za pár hodin mnohonásobně větší ohlas než měsíce staré příspěvky Oktagonu, který je jednak profesionální organizací, jednak několik let zavedenou značkou. 

  Není také tajemstvím, že Kazma má bojové sporty v lásce. Už několik let se s přestávkami věnuje thajskému boxu a podle zdrojů Expresu není vyloučené, že si brzy třeba právě pod Clash of the Stars střihne i svůj první zápas.

  Něco málo naznačil i Kazmův nedávný post na Instagramu. Vtipálek na profil umístil fotografii z tréninku, kterou okomentoval následovně: „Zpátky na značkách. Hádejte, na koho trénuji?“

  Kazma trénuje bojové sporty už několik let. Nedávno naznačil, že se chystá na zápas.

  Promotér: Mým snem je Mareš! S Kazmou (zatím) nejednáme

  Fanoušci se shodli na tom, že se Kazma pravděpodobně dohodl s výše zmíněnou organizací a jeho soupeřem by mohl být hvězdný moderátor Leoš Mareš, s nímž měl Bartošek před lety menší spor. 

  Právě Mareš, který už delší dobu pravidelně chodí jako ctěný host na MMA galavečery, je vysněným zápasníkem pro promotéry Clash of the Stars.

  „Vysněná celebrita? Na první dobrou mě napadá Leoš Mareš, to ale asi napadne každého. Zajímavější tip by mohl být, dejme tomu, Ektor. Je super, mám ho rád, líbí se mi jeho hudba, připadá mi jako sportovec a myslím, že by to bylo skvělé a zajímavé,“ řekl v květnu šéf organizace Tomáš Linh Le Sy pro Expres.cz.

  Tehdy nejspíše mnozí kroutili hlavou. V kuloárech se ale už nějaký ten pátek šušká o tom, že organizace, která se soustředí převážně na MMA zápasy influencerů, hodlá na příští galavečery domluvit opravdu velmi zajímavá jména.

  Na sociálních sítích se kromě Kazmy zmiňoval také Jaromír Soukup nebo jeho nová přítelkyně Agáta Hanychová. Ta se v posledních měsících věnuje boxu pod vedením Roberta Rosenberga. 

  Na dalším turnaji už by měl konečně zápasit také zpěvák Adam Mišík, který se v kleci tentokrát neobjevil z toho důvodu, že se mu na poslední chvíli zranil soupeř.

  „Co se týče Kazmy, s ním zatím oficiálně nejednáme, ale tak nějak cítím, že by mohl mít zájem. Vypadá, že na to má,“ pousmál se Le Sy, když jsme se ho zeptali, zda od něj už dostal Kazma laso.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Neklidné nohy či noční děs. Poruchy spánku předcházejí nemocem, říká neurolog

  Premium Říká se, že dobrý spánek je sladší než med. Což naznačuje jeho hlavní funkci: nechat tělo odpočinout. A působí i coby...

  Oktagon bez Rusů, zájem o ostrovy i kdo s kým o titul. Co chystá Novotný

  Premium Letní turnaj na pražské Štvanici zaujal i uznávané zámořské experty, kteří se jinak výhradně věnují nejlepší soutěži...

  Dnes se bavím líp i bez drog a alkoholu, říká terapeut a bývalý narkoman

  Premium Jeho příběh je drsný, ale má happy end. Čtrnáctileté balancování na hraně s pervitinem, závislost, lži, prostitutky,...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 16. srpna 2022, svátek má Jáchym
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz