jít naiDNES.cz

Holka z Jágrovy postele loví dál. Do její sítě se chytil známý fotbalista

Kateřina Provazníková a Filip Novák | foto: Instagram

Pamatujete se na holku, která se proslavila v posteli Jaromíra Jágra tím, že si s ním udělala selfíčko, zatímco byl hokejový polobůh v bezvědomí a spokojeně pochrupoval? Kateřina Provazníková (23) ale nezahálí ani nyní a podle Rytmu života už rok randí se slavným českým fotbalistou!

Do osidel půvabné a vnadné brunetky padl Filip Novák (29), fotbalový obránce a reprezentant působící od ledna 2018 v tureckém Trabzonsporu. 

Zajímavé je, že podle Rytmu života jde o třetí generaci slavných Nováků, neboť jeho dědečkem byl zpěvák a skladatel Pavel Novák a jeho tatínkem není nikdo jiný než zpěvák Pavel Novák mladší.

Kateřina Provazníková si tak může na pomyslnou pažbu připsat další zářez z dlouhého seznamu sportovců. „Proslavila“ se tím, že v době, kdy oficiálně chodila s hokejistou Dominikem Rudlem, přespala v bytě s Jaromírem Jágrem, s nímž si udělala v posteli dnes už legendární selfíčko.

Po tomto hokejovém období přesedlala na fotbalisty a nějakou dobu to táhla s Patriziem Stronatim, stoperem, jenž v té době hrál za Austrii Vídeň. Ani s ním to ale nebylo to pravé ořechové, a tak teď už druhý rok prožívá životní lásku s Filipem Novákem.

Filip má slabost pro brunetky

Pro brunetky má fotbalista Filip Novák evidentně slabost, před Provazníkovou totiž chodil s Nikolou Buranskou, Českou Miss Earth roku 2014.

„Chodili spolu sedm let, jenže Nikola pak někde na nějaké párty potkala hokejistu Jakuba Voráčka, se kterým měla úlet. Filip nasazené parohy nevydýchal a následoval rychlý rozchod,“ objasnil Rytmu života situaci dobře informovaný zdroj.

Nevěrnou Nikolu, které se již kvapem blíží třicítka, což v modelkovském světě znamená téměř jistou smrt, nahradil novějším modelem. Provazníková bohužel není zrovna nejostřejší tužka v penále.

„Letos se jí podařilo odmaturovat. Sice asi až napotřetí, ale podařilo,“ práskl zdroj z okolí instagramové modelky. Té v získání maturitního vysvědčení určitě nepomohly ani časté absence, jelikož je s Filipem v Turecku, kde si žije jako v bavlnce.

„Je dobré vědět, že Provazníková pochází z celkem bohaté rodiny, takže je zvyklá na jistý standard. Ten jí naštěstí Filip může dopřát, protože je v Trabzonsporu opravdová hvězda a je velmi dobře placen,“ dodal Rytmu života zdroj.

Čím modelka úspěšného fotbalistu uhranula?

Otázkou zůstává, co k sobě Provazníkovou a Nováka přitahuje. Pokud pomineme peníze, pak zbývá jediná věc.

„Ona bude asi strašně dobrá v posteli, protože jinak si lze jen těžko představit, čím mohla Filipa uhranout. Fotky na Instagramu totiž dost zkreslují a moc neodpovídají realitě. Třeba její pozadí by se dalo tisknout na pokračování,“ upozornil zdroj Rytmu života.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Čtvrtek 21. listopadu 2019, svátek má Albert
EXPRES

jít naiDNES.cz