jít naiDNES.cz

Dcera Tomáše Řepky zesměšňuje Kristelovou: Když se povaha promítne do tváře

Dcera Tomáše Řepky z prvního manželství nemá jeho současnou partnerku Kateřinu Kristelovou zrovna dvakrát v lásce. Zřejmé je to i z jejího instagramového účtu. Právě tam si ze své skoro macechy utahuje a drsně naráží na její pokřivený charakter.

Když se dal Tomáš Řepka počátkem loňského roku s Kateřinou Kristelovou dohromady, vypadalo to, že na něj má plavovlasá blondýnka dobrý vliv. Jásat hlavně mohly jeho děti z prvního manželství, Veronika a Tommaso, s nimiž se Tomáš roky neviděl.

Řepka se začal svým dětem pravidelně ozývat a jasně dával najevo, že to byla Vlaďka Erbová, kdo ho od jeho syna a dcery odtrhl. „Moje dcera Veronika, vyrostla mi do krásy. Povahově je celá po mně. Jsem rád, jak fajn jsou moje děti a jak si užíváme společný večeře s Kačkou. Tak jsem si to vždycky přál,“ napsal tehdy dokonce spokojený Řepka na Facebook.

Je otázkou, zda dětem slíbil doplacení alimentů, nebo jim jenom stačilo, že o ně jeví tatínek zájem, ale Řepka, Kristelová a jeho děti se začali pravidelně objevovat spolu na veřejnosti.

Chodili spolu na MMA zápasy a Tommaso i Veronika se na konci listopadu loňského roku objevili na křtu Řepkovy knížky Děkuju v pražské restauraci Hooters.

Tím to ale, jak se zdá, skončilo. Děti splnily svůj účel, promo knížky bylo dovršeno a Kristelová s Řepkou v očích veřejnosti vypadali jako ti správňáci, kteří vzali děti do společnosti, a dál nebyl důvod se o ně zajímat. To nejenže tvrdí zdroj Expresu, který říká, že Řepka své děti měl odříznout znovu, ale jako o milované maceše se o Kristelové nevyjadřuje už ani Veronika Řepková.

Veronika zveřejnila na svém instagramovém účtu screen z kamerových záznamů z banky, na němž vypadá Kristelová obzvlášť odpudivě, a připsala k němu popisek: „Když obličej odkryje vaši povahu.“ Partnerce svého otce navíc přidala čarodějnickou čepici, aby bylo zřejmé, že to rozhodně nemyslí jako lichotku.

Zajímavé je, že právě Kristelové nemůže mít Veronika z minulosti za zlé nic. Ona nebyla důvodem, proč Řepka opustil jejich maminku Renatu, navíc Kristelová byla prezentována jako žena, která dala Řepku a jeho děti znovu dohromady.

Co se mezi nimi doopravdy stalo, vědí jenom ony dvě. Vy se ale zatím můžete podívat do galerie na koláž, kterou Veronika Řepková vytvořila. Myslíte si, že se strefila?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 26. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  142
 • Trapas
  45
 • Haha
  26
 • Tvl
  26
 • Sladký
  21
 • Cože
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

jít naiDNES.cz