jít naiDNES.cz

Špatná zpráva pro Kristelovou: Cucek a ohař zůstanou bez trestu, rozhodla komise

Výhrůžky přestupkovou komisí a nejvyšším možným trestem z úst moderátorky Kateřiny Kristelové již nebudou mít takovou váhu. Úřad městské části pro Prahu 15 rozhodl, co se dá brát za přestupek a co ne. Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka tak mají černé na bílém, že výrazy „chemlonový cucek“ a „bezzubý ohař“ si žádný trest nezaslouží!

Každý fanoušek satirické stránky Kačka Blažková von Bahnhof ví, že i při drobné zmínce o Kateřině Kristelové a Tomáši Řepkovi mu hrozí předvolání k přestupkové komisi.

Své zkušenosti s ní má i paní Kateřina Gabrielová, která měla v období od ledna do srpna 2018 směrem ke Kristelové a Řepkovi použít výrazy „plastová držka, blbá, ožralá, chemlonový cucek či ohař a bezzubej vyhublej čokl“.

Právě tyto výrazy ji dostaly do problémů, které jí v posledních měsících dělaly starosti.

„Budu trvat na nejvyšším možném trestu!“ říká Kristelová ve více než hodinovém záznamu přímo z jednoho jednání přestupkové komise, a to mnohokrát, s patřičným důrazem, směrem ke členům komise i údajným viníkům.

Je dost pravděpodobné, že ho žádala, vyhověno jí ale nebylo. Naopak. To vyplývá z dokumentu, který byl zveřejněný na již zmíněné facebookové stránce.

„Řízení vedené proti Kateřině Gabrielové, obviněné z přestupku proti občanskému soužití, kterého se jako fyzická osoba měla dopustit tím, že v období od ledna do srpna 2018 prostřednictvím sociální sítě Facebook měla urazit na cti Kateřinu Kristelovou výrazy ‚plastová držka, blbá, ožralá‘ a komentářem ‚s tím chemlonovým cuckem, co už ani nerozčeše‘ a Tomáše Řepku slovy ‚ohař, bezzubej vyhublej čokl‘, komentářem ‚už se těším, jak ho u toho bude natáčet televize‘ a výrokem, že si to půjde odsedět, se zastavuje, neboť skutek, o němž se vede řízení, není přestupkem,“ píše se v dopise.

Kateřina Kristelová se tak bude muset smířit s tím, že nejenže „viník“ nebude potrestán, navíc výraz „cucek“ doslova zlidověl. To si myslí renomovaná advokátka Klára Long Slámová, podle níž je to chyba zástupců Kateřiny Kristelové.

„S tímhle nemá smysl někam chodit. Mohla mít klid. Takhle se toho cucku už nezbaví. Bude na tom navždy stejně – jako Pitomio,“ okomentovala právnička, která se proslavila jako advokátka Jiřího Kajínka.

Tak se necháme překvapit, zda Kristelová s Řepkou zadarmo poskytnutou radu vyslyší, nebo i nadále budou požadovat nejvyšší možný trest. Ten se v případě jejich kritiků ale zatím nedostavuje.

Zato Tomáš Řepka je již pravomocně odsouzený na dva a půl roku ve vězení s ostrahou a sama Kateřina Kristelová je za pornoinzeráty v podmínce.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:36 6. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  479
 • Haha
  76
 • Trapas
  29
 • Sladký
  27
 • Cože
  25
 • Tvl
  22
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat