jít naiDNES.cz

Kristelová v Telebritách: Tomáše měnit nehodlám. Nyní ho učím, jak se chovat!

 • Tomáš Řepka byl minulý týden hostem natáčení pořadu Telebrity.
 • Spolu s ním přišla i jeho partnerka Kateřina Kristelová, která však byla pouze externím hostem.
 • V půlce rozhovoru zasáhla do natáčení kvůli odpovědím ohledně Řepkovy bývalé manželky Vlaďky Erbové.
 • Pár se po skandálu stáhl do ústraní.
Moderátorka Kateřina Kristelová a fotbalista Tomáš Řepka se postarali o pořádný rozruch, když v pořadu Telebrity Kateřina zasáhla do natáčení a po ostré výměně názorů s vedením pořadu v půlce rozhovoru odešli. Redakce Expres.cz během loňského filmového festivalu ve Varech natáčela pro stejný pořad rozhovor se samotnou Kateřinou Kristelovou, kde byl zase Tomáš Řepka externím hostem jen jako doprovod, a v něm slibovala, že nebude jako předešlé Řepkovy partnerky a dá mu svobodu. Jen pár minut poté uvedla, co na něm změní.

Moderátorka Kateřina Kristelová se nedávno postarala o rozruch, když během natáčení pořadu Telebrity bez vyzvání vstoupila do rozhovoru s Tomášem Řepkou, což mělo za následek jejich odchod ze studia po hlasitější výměně názorů s vedením pořadu.

Není to tak dávno, kdy jsme s Kateřinou dělali rozhovor ohledně jejího nového vztahu, v němž hovořila o tom, že postování párových fotek vnímá jako lacinou prostituci. Na svém Instagramu má ale plno fotek a videí právě se svým partnerem. Stejný protimluv se u ní objevil v rozhovoru pro pořad Telebrity, který jsme s ní natáčeli v létě 2017 během filmového festivalu ve Varech. Na jeho začátku tvrdí, že by Tomáše nikdy neovládala a zůstává naopak v pozadí, v páté minutě již mluví o tom, co ho učí a co na něm mění.

„Ty ženy, které vedle sebe měl, se mylně domnívaly, že jejich kariéra je podstatnější, a ono to tak není. Ať už byly doma s dítětem, nebo nebyly, tak si myslím, že on je vždy ten, kterému by měl být vytvářen servis nebo by ta holka měla ustupovat,“ uvedla v červencovém rozhovoru Kristelová s tím, že svého partnera měnit nehodlá.

Takto si Řepku „vodí“.

Někdy se najdou i takové fotky.

Necelé čtyři minuty poté už mluvila o tom, co ho učí. „Naučila jsem se odstřihávat toxické lidi a učím to i Tomáše,“ přiznala moderátorka, která také bezděky několikrát na svého partnera, sedícího mimo kamery, ukázala. 

Stejně jako ona doprovodila na únorové natáčení pořadu Telebrity jeho, tak i on se tenkrát během festivalu ve Varech účastnil ranního rozhovoru ve Finlandia baru. Tehdy spořádaně seděl v první řadě, nijak nevyrušoval a pozorně poslouchal, jak jeho přítelkyně mluví do kamery. Po skončení natáčení, kdy je zvykem, že štáb a host si ještě přátelsky povídají již mimo záznam, zaujal Tomáše nedaleký kokosový bar, kde se tehdy prodávaly čerstvé kokosy. Než si ale zašel pro sebe jeden koupit, zdvořile se optal redaktorů a moderátorky pořadu, zda by si nedali také, že je rád pozve. Byl velmi slušný a na přítomné udělal svým gestem velice příjemný dojem.

Kateřina mimo to znovu zdůraznila, že jí sdílení soukromí není vlastní a denně se tomu vysmívá. Jen z Varů, ve kterých se jí mimochodem dle jejích slov nelíbilo, ale přidala desítky instastories a tři fotky, všechny společné s partnerem Tomášem.

Co všechno Kateřina během svého rozhovoru prozradila a v čem to nakonec bylo jinak? Uvidíte již ve čtvrtek v pořadu Telebrity na Playtvak.cz.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 20. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  93
 • Super
  18
 • Trapas
  18
 • Cože
  15
 • Tvl
  15
 • Sladký
  13
Komentáře