jít naiDNES.cz

Jak rozhodně nechodit do banky? Kristelová a Řepka varují před módní recidivou

V posledních měsících jsme vám přinesli spoustu tipů, jak se obléci podle českých osobností. Dali jsme vám rady, jak si vyjít například na zábavu s přáteli, na pracovní schůzky či třeba romantickou večeři. Dnešním článkem vám ukážeme, jak byste ale rozhodně chodit oděni neměli. A to především v situaci, jdete-li zrovna do banky něco zaplatit...

Tohoto tématu se chopí samozřejmě nejostřílenější z celebrit Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka. Ti totiž mají nejen s placením na přepážkách velké zkušenosti, ale také jsou doslova korunovanými osobnostmi nevkusu. 

Nejenže Kateřina k žádnému ze svých outfitů nezapomene přidat alespoň jednu věc od Louise Vuittona, Tomáš jako správný tvrďák z nosu nesundá brýle s tmavými černými skly. Oba poté v kombinaci dalších výrazných kousků tvoří dvojici nepovedené parodie na „Bonnie a Clyde.“

Pojďme si tedy rozebrat, co měli Katka a Tomáš na sobě, když šli společně zaplatit erotické inzeráty proti Vlaďce Erbové. Také čeho se vyvarovat, když na sebe nechcete přehnaně upoutat pozornost a vypadat směšně.

Kristelová se zahalila do své oblíbené růžové barvy. V té měla bundu, tzv. bomber. I tato trendy věc se však dá zkombinovat špatně. Nejenže bunda byla z lesklého materiálu, čímž vyvolávala dojem lacinosti, zpoza ní jí ale čouhalo vytahané triko, které doplnila o šedé roztrhané džíny. Celek „vyšperkovaný“ o kabelku Louis Vuitton s monogramem tak působil jako skutečný „majstrštyk“ českých kolotočářů. Zkrátka tomu chyběl nápad, propojení... a vkus.

To Tomáš si jako recidivista vedl o něco lépe. S úborem na nekalé činy má zřejmě větší zkušenosti, a tak se zahalil do černé, a aby byl skutečně nenápadný, vzal si maskáčovou bundu. 

Je tedy jasné, že před návštěvou banky pečlivě studoval, jak se nejlépe maskovat a být nenápadný. Bohužel zapomněl, že se nebude plazit příkopy ani ležet v keřích, a tak se jeho úmysl splynout s okolím stal spíše opakem. Ve vzorované bundě přímo řval o pozornost.

Pokud tedy plánujete návštěvu banky, určitě sáhněte po méně výrazných kouscích. Co třeba nějaké pěkné šaty nebo košili?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:47 úterý 25. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  77
 • Super
  17
 • Trapas
  16
 • Sladký
  9
 • Tvl
  8
 • Cože
  5
Komentáře