jít naiDNES.cz

Kristelová s Řepkou si nedají říct: Přes výzvu soudkyně dál provokují!

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka zesměšňují soud. | foto: FTV Prima

Přestože soudkyně několikrát upozornila na to, že sleduje sociální sítě Kateřiny Kristelové i Tomáše Řepky, pár si nedá říct a stále provokuje. Na Instagram si vkládají své plány a dovolené, ačkoli Řepka stále neodpracoval 180 hodin obecně prospěšných prací.

Minulý týden soud rozhodl o tom, že Tomáše Řepku kromě 180 hodin obecně prospěšných prací čeká půl roku vězení a jeho partnerku Kateřinu Kristelovou peněžitý trest padesát tisíc korun, respektive náhradní trest odnětí svobody v trvání čtyř měsíců, pokud by částku neuhradila. 

Pár se proti tomuto rozsudku ihned odvolal. Jenže namísto aby sekali latinu, dál provokují.

Nejenže moderátorka v den soudu sdílela fotky od vody s popisky jako „Klid a pohoda“, nyní se pochlubila tím, že koupila zájezd do Disneylandu a čeká je s Řepkou plno dalších zážitků. „Já se těším víc než Clauďák (dcera Claudie, pozn. red.),“ připsala k fotce atrakcí v zábavním parku a dál lidi na sociálních sítích informovala o tom, jak se má skvěle. 

Soudkyně přitom několikrát zdůraznila, že právě chování moderátorky na sociálních sítích pozoruje a není s ním spokojená. Moderátorka totiž mimo sdílení svého života několikrát mluvila i o samotném vyšetřování a o detailech celého případu. 

Pokud si tedy Řepka s Kristelovou nechtějí přivolat větší potíže, měli by se oba trochu zklidnit a uvědomit si, že v tomto momentě končí legrace. Přestože se proti rozsudku odvolali, soud může jejich trest ještě navýšit.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 30. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  84
 • Super
  83
 • Haha
  33
 • Tvl
  24
 • Sladký
  14
 • Cože
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat