Pondělí 4. července 2022, svátek má Prokop
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Vémola si pořídil dalšího lva. Zase ses hrabal v popelnicích? ptají se fanoušci

  Před zápasem s Marpem (37) avizoval, že svou domácí zoo rozšíří o slona. Nakonec si MMA zápasník Karlos Vémola (36) pořídil „jen“ další kočkovitou šelmu. S roztomilým lvíčetem se ihned pochlubil fanouškům a poprosil je o pomoc při výběru jména. Mnozí příznivci ale Terminátorovi připomínají, že ještě nedávno o své první lvici Else tvrdil, že ji našel u popelnic a má ji pouze půjčenou od jisté doktorky. Radost z nového přírůstku do Vémolandu nejspíše nebude mít ani Karlosova snoubenka Lela, která si před časem na krmení zvěře stěžovala.

  „Zase bude u nás doma o něco veseleji a Elsa bude mít konečně společnost. Nový obyvatel Vémolandu,“ pochlubil se na Instagramu Karlos Vémola.

  „Chtěl bych od vás poradit, pište návrh na jméno do komentáře,“ dodal spokojený MMA zápasník, jehož brzy čeká nejenom titulová bitva, ale také svatba s Lelou Ceterovou. Mezi stovkami návrhů se objevily rýpavé vzkazy od fanoušků, kteří Karlosovi připomínají, jak údajně přišel ke lvici Else.

  „Karlos se zase hrabal v popelnici, že má nového lva?“ ptají se ironicky lidé.

  Příběh o tom, jak Vémola přišel ke svému prvnímu lvíčeti, budil loni velkou pozornost. Zápasník od začátku tvrdil, že zvíře našla v zuboženém stavu u popelnic podnikatelka a doktorka Terezie Holovská, která se věnuje úskalím soukromých chovů šelem.

  Karlos Vémola miluje zvířata.

  Podle Vémoly pak Holovská sama kontaktovala známého MMA bojovníka a nabídla mu, aby se o lvici dočasně postaral. 

  Terminátor, který se netají tím, že je velkým milovníkem zvířat, zejména pak lvů, samozřejmě neváhal a do nového mazlíčka se okamžitě zamiloval.

  10 tisíc za prohlídku Vémolandu a kritika od fanoušků i rivala Pešty

  Někteří byli ale toho názoru, že si Vémola na zachránce jen hraje a vědomě rozšířil svou domácí zoo o vysněného lva.

  Loni navíc začal Vémola skrz sociální sítě lidem nabízet možnost projít si jeho dům a nakrmit zvířata. „Cena je 10 tisíc,“ napsal loni na Instagramu zápasník, který prý o zájemce nemá nouzi.

  Do Vémoly, který si nedávno pořídil také dva krokodýly, se před časem pustila spousta lidí. Mezi nimi byl i jeho odvěký rival Viktor Pešta, jenž dokonce Karlosovi sehnal kontakt na neziskovku, která by se lvice ráda ujala. Vémola totiž původně tvrdil, že Else hledá nový domov.

  Není žádné tajemství, že neschvaluju to, že Karlos Vémola má doma lvici. Sám tvrdí, že je to jen dočasné opatření, že jí hledá nový domov, a dokonce mě vyzval, abych místo blbých keců dal návrh, co s ní. Takže, Karle, do zprávy jsem ti poslal kontakt na Maggie Balaskas z Born Free Foundation, se kterou jsem komunikoval a nabídla se, že pro Elsu najde vhodné místo, a dokonce si pro ni můžou i přijet. Tak teď je na tobě, abys ukázal, jestli jsi to myslel vážně a chceš ji opravdu dát mezi ostatní lvy,“ napsal Pešta Vémolovi.

  Terminátor si kritiku tehdy nenechal líbit.

  „To, v jakých podmínkách bude Elsa, ať nechá laskavě na mně! Měl by se podívat, co jsem tady pro Elsu vybudoval, udělal jsem pro ni maximum. A věřte tomu, že když najdu místo, kde jí bude lépe, velmi rád ji tam odvezu,“ reagoval Vémola v živém streamu na Instagramu.

  Vémola přiznal, že nemá peníze na to, aby odvezl Elsu do přírodní rezervace.

  Svým slovům ale populární bijec nedostál. Naopak svou soukromou zoo ještě rozšířil a všem je nejspíše jasné, že roztomilé lvíče není posledním přírůstkem do Vémolandu.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

  Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

  Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

  Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 4. července 2022, svátek má Prokop
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz