Janečkova milenka to na sociálních sítích schytává: Nahradí tě zase jiná!

Milovník žen Karel Janeček prožívá rozkvět lásky po boku své milenky Lilie Khousnoutdinové, kterou pojal za duchovní ženu při buddhistickém obřadu a počal s ní dceru Isabellu. A to v době, kdy měl doma právoplatnou manželku Mariem Mhadhbi, která vychovává jejich malého syna Yanise. Současná Janečkova milenka Lilia je na sociálních sítích terčem nelítostné kritiky: „Přeji ti, aby do tvého života nevstoupila jiná žena, za kterou ti odejde. Ten moment přijde!“

Konec roku je také čas novoročních přání a předsevzetí, které slavní s oblibou sdílí na sociálních sítích. Nejinak tomu bylo u Karla Janečka a jeho milenky Lilie Khousnoutdinové. „Přeji vše krásné do nového roku!“ přeje kněžka Lilia. Někteří ale pro Janečkovu další milenku nemají pochopení a nelítostně se do ní pustili.

„Přeji vám vše dobré do nového roku 2019. Ať vám vztah založený na neštěstí a nedůvěře vydrží co nejdéle. Přeji ti, Lilie, aby do života tvého muže nevstoupila jiná žena, za kterou ti odejde, když ty se budeš starat o vaše dítě. Možná v ní uvidíš samu sebe... Neboť ten moment přijde,“ maluje čerty na zeď jedna ze sledovatelek.

Khousnoutdinova většinou na útoky zvenčí nereaguje a elegantně je přechází. Tentokrát to ale nevydržela a napsala, co měla na srdci. Jako vy si opravdu myslíte, že Karel odešel kvůli mně?“ klade otázku Lilia.

Ne, ale zase půjde dál, k té, která mu to umožní jako vy. Ale to pochopíte, jako to pochopily ty před vámi,“ myslí si jedna z žen, která miliardáře a jeho ženy zřejmě sleduje. Janečkova milenka Lilia na skeptické názory naposledy zareaguje: Vy si myslíte, že vztah má smysl pouze, pokud je na celý život? Proč? Přece je normální, když si lidé něco předají a potom jdou dál, nebo...?“

Karel Janeček si v roce 2015 vzal tuniskou matematičku Mariem Mhadhbi a tehdy se zdálo, že duo matematiků nerozdělí ani smrt. Bohužel manželské štěstí netrvalo dlouho a miliardář zanedlouho veřejnosti představil Lilii Khousnoutdinovou, jeho současnou partnerku a matku jejich dcery Isabelly. Krásná Tunisanka postupně zmizela ze scény a dnes se s Janečkem rozvádí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 2. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  50
 • Trapas
  29
 • Cože
  12
 • Sladký
  12
 • Tvl
  12
 • Super
  10
Komentáře