Karel Janeček vyvedl své bývalé ženy na procházku s dětmi. Milenka čekala u domu

Karel Janeček vyvedl Mariem Mhadhbi, se kterou se rozvádí, na procházku. Přizval i bývalou ženu a děti. | foto: Profimedia.cz

Zvládnout vánoční shon dá zabrat snad každé rodině, natož když se jedná o rodinný klan miliardáře Karla Janečka, jenž je pověstný množstvím žen, které jeho životem prošly. Sváteční pohodu si matematik snažil užít se svými ex i se všemi svými dětmi, které vzal společně na procházku Prahou. Jen Mariem Mhadhbi, s níž se Janeček právě rozvádí, nepůsobila příliš nadšeně. Od Janečkovy „famílie“ se po chvíli oddělila a sama zamířila rázným krokem pryč.

Vánoce jsou svátky, kdy má být rodina pěkně pohromadě, nejinak tomu bylo i u Janečkových. Ačkoliv to muselo být logisticky náročné, vyšel si matematik na procházku s dcerami Viktorií a Amálií i s jejich matkou Michaelou, první Janečkovou ženou. Na chvíli se přidala i nádherná Tunisanka Mariem Mhadhbi, se kterou se miliardář zrovna rozvádí.

Jenže... Mariem nepůsobila zrovna dojmem, že by měla náladu na vánoční radovánky v rozšířeném „rodinném“ kruhu. Proto Janečkovi předala syna Yanise, kterého spolu mají, a rázně vykročila opačným směrem, zřejmě na hotel.

Skupinka nakonec dorazila k Janečkovu luxusnímu bytu na Malé Straně, kde už mezitím hlídkovala milenka Lilia Khousnoutdinova, s níž má Janeček půlroční dceru Isabellu a která je matematikovou současnou múzou číslo jedna. Štědrý večer tak strávil Janeček se všemi svými dětmi ze všech vztahů. Ženu měl po svém boku ale jen jednu a tou byla jeho kněžka Lilia.

Karel Janeček si vzal tuniskou matematičku Mariem Mhadhbi v roce 2015 a zplodil s ní syna Yanise. Rok a půl po svatbě potkal Lilii Khousnoutdinovou, kterou pojal v Bhútánu během duchovního obřadu za manželku, pár spolu počal dceru Isabellu, která se narodila letos v létě.

Ačkoliv si Janeček přál své ženy spřátelit, plán se nevydařil a Lilia postupně matematikovu právoplatnou manželku vytlačila z kola ven. Podle všeho se Karel Janeček s Mariem rozvádí.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:17 26. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  132
 • Super
  35
 • Tvl
  29
 • Haha
  25
 • Cože
  22
 • Sladký
  15
Komentáře