jít naiDNES.cz

Ivana Gottová tvrdí: Karla neoperovali se srdcem. Co vy na to, pane Pirku?

Ivana Gottová se na Facebooku vyjádřila k manželově zdravotnímu stavu. | foto: Profimedia.cz

Miláček národa Karel Gott je již třetím dnem hospitalizován v pražském IKEMu. Doposud jsme všichni žili v tom, že známý zpěvák trpěl srdečními problémy. Jeho manželka Ivana nyní ale přišla s překvapivým prohlášením

Zprávu, jež se objevila na facebookovém profilu zpěváka, jsme se pro vás rozhodli bod po bodu rozebrat a okomentovat.

Ivana: Milí příznivci, chtěla bych vás informovat o tom, že manželovi se po operaci daří dobře, zotavuje se a rehabilituje.

Expres.cz: Díky bohu! Vše nasvědčovalo tomu, že Gottův stav se zlepšuje, ale není nic lepšího než to mít černém na bílém.

Ivana: Přesto, že se Karel ke svému zdravotnímu stavu nechtěl konkrétněji vyjádřit, poprosil mne, abych celou věc uvedla na pravou míru.

Expres.cz: To vypadá napínavě, třeba se dozvíme něco, co jsme ještě nevěděli...

Fotogalerie

Ivana: Manžel nikdy problémy se srdeční chlopní neměl, proto se o její operaci ani neuvažovalo. Léčil se pouze s arytmií a na ni pravidelně bere léky. Do nemocnice jsem manžela vezla v neděli odpoledne, protože mu bylo už delší dobu nevolno. Přijali ho na kliniku kardiologie IKEM a po vyloučení kardiálních příčin bylo nutné provést operaci pro náhlou příhodu břišní.

Expres.cz: Moc informací. Moc hodně divných informací. Dobře, tak byl nejdříve přijat na kardiologii. Proč se ale k jeho stavu tedy vyjadřoval pouze Dr. Pirk a nikdo jiný z lékařů? Proč žije celý národ 3 dny v tom, že má Karel problémy se srdcem a z několika nezávislých zdrojů se tato informace potvrdila?

Ivana: Věřím, že budete respektovat jeho právo na soukromí. Karel vám všem zároveň děkuje za to ohromné množství povzbuzujících přání k brzkému uzdravení.

Expres.cz: Milá Ivanko, každá zpráva je lepší než žádná zpráva. Ale to, co jsme se dozvěděli o stavu Karla, nedává moc smysl.

Faktem je, že se k jeho případu vyjadřoval pouze kardiolog a i vše ostatní nasvědčovalo tomu, že jeho primárním problémem je srdce. Veškerá oficiální komunikace navenek neprobíhala téměř vůbec a Mistr byl v obležení bodyguardů, kteří hlídali Karlův nepřístupný pokoj.

Je samozřejmě možné, že vzhledem k tak málo informacím mohlo dojít ke komunikačnímu šumu, ale proč vysvětlení “reálného“ stavu přichází až po 72 hodinách?

Ať už je mistrovi cokoliv, přejeme mu brzké uzdravení.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:11 26. února 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  49
 • Cože
  18
 • Super
  17
 • Haha
  17
 • Sladký
  12
 • Tvl
  8
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře