jít naiDNES.cz

Karel Gott vzal na oslavu narozenin i svého psa. Kde byly ale jeho dcery?

Oslava, na které nesměl chybět nikdo, kdo v životě Karla Gotta něco znamenal. Jeho řidič dokonce k Divadlu Na Jezerce přivezl jejich fenku Stellu. Dvě ženy ale chyběly. Proč nedorazily Mistrovy nemanželské dcery Lucka a Dominika?

A je to za námi. Karel Gott oslavil své 80. narozeniny. A bylo to velkolepé. Do prostor Divadla Na Jezerce se sjeli všichni, co v českém showbyznysu něco znamenají. 

Účast tolika slavných by mohli závidět i organizátoři blížícího se slavnostního zahájení karlovarského festivalu.

Z plejády slavných jmen bylo zřejmé, že organizátorka oslavy Ivana Gottová provětrala telefonní seznam svého muže a pozvala opravdu každého, kdo v jeho životě něco znamená. 

Vedle Jiřiny Bohdalové, Karla Šípa, Františka Janečka či Jaroslava Uhlíře nechyběli ani Leoš Mareš, Libor Bouček, Jaromír Jágr či Ivaniny kamarádky Ilona Csáková a Monika Absolonová.

Mezi pozvanými byl dokonce i Jan Kopečný, který má s Gottem společného to, že v muzikálu Čas růží zpívá jeho písničky.

Do Divadla Na Jezerce si Gott dokonce svým řidičem nechal přivézt jejich čtyřnohého mazlíčka, fenku labradora Stellu, bez níž by si nejspíš svou oslavu nedokázal představit.

Kdo se ale u Divadla Na Jezerce neobjevil, byly jeho nemanželské dcery Lucka a Dominika. Otázkou je, zda nedostaly pozvání, nebo jenom byly tak zaneprázdněné, že se rozhodly oslavu narozenin milovaného otce vynechat.

Zatímco u Dominiky se dá předpokládat, že pozvání nedostala, protože je s otcem a Ivanou již dlouhé měsíce ve při, protože si dovolila nesouhlasit s tím, že byla vyškrtnuta z dědického řízení, Lucie má se svým tatínkem a jeho ženou dobré vztahy. 

Buď se něco změnilo, nebo v hledišti na dcery a jejich rodiny nezbylo místo a zúčastní se až soukromé rodinné oslavy, která se má uskutečnit přímo v den jeho narozenin 14. července na Mistrově roubence.

Kdo mezi přítomnými chyběl, byla vdova po Karlu Svobodovi Vendula Pizingerová či Gottův dlouholetý tajemník Jan Adam, který po boku zlatého slavíka strávil dlouhých třicet let. 

Před časem byl ale za záhadných okolností odejit a dnes spolupracuje s Hanou Zagorovou, Štefanem Margitou či Martinem Chodúrem.

Fotogalerie

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat