Úterý 24. května 2022, svátek má Jana
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Karel Gott září a vypadá božsky. Někteří jeho hosté ale přišli jako na hospodskou grilovačku

  Osmdesáté narozeniny oslaví sice Karel Gott až 14. července, již dnes večer se ale v prostorách Divadla Na Jezerce, které vlastní Jan Hrušínský, uskuteční jeho velkolepá narozeninová oslava. A chybět tam nebude nikdo, kdo pro Mistra něco znamená. Pozváno je přes tři sta hostů, na něž čeká téměř tříhodinový program, pak bude následovat bujará zábava do ranních hodin!

  20:20 Se značným zpožděním dorazil Gottův dlouholetý dvorní textař a kamarád Karel Šíp. Záhy po něm se objevila i zpěvačka Lenka Filipová

  19:30 Na opozdilce se nečeká. V Divadle Na Jezerce začal slavnostní program, který by měl trvat přibližně dvě a půl hodiny. Pak bude následovat volná zábava. Podrobnou reportáž z oslavy přineseme zítra.

  19:23 Kdo všechno přišel popřát Karlu Gottovi k narozeninám, se můžete podívat v naší fotogalerii, kam průběžně přidáváme nové snímky. 

  19:20 Dorazila i zpěvačka Yvetta Simonová, která loni oslavila 90. narozeniny. I přes svůj věk vypadá neskutečně dobře a byla v rozverné náladě. 

  19:13 V Divadle Na Jezerce jsou dnes opravdu všichni. Marta Kubišová dorazila v doprovodu svého manažera, nechybí Iva Janžurová či Martin Dejdar s manželkou. Prostory praskají ve švech.  

  19:05 Na místo dorazil i Jaromír Jágr, který Karlovi přeje všechno, co on sám si bude přát. Z jeho výrazu šlo ale číst, že on stále nemá všechno, co si přeje. Krátce po sedmé dorazil i zpěvák a bavič Ivan Mládek.

  18:55 Pozvánku dostala i Gottova expřítelkyně Martina Formanová. Do Česka přijela jenom kvůli narozeninám svého dlouholetého kamaráda. Prozradila, že pak jede do Itálie na svatbu maminky Pavlíny Pořízkové.

  18:48 Mezi posledními dorazila i zpěvačka Lucie Bílá. Ta Mistrovi i přes zákaz donesla dárek, sv. Kryštofa, jehož sama ručně vytvářela.

  18:40 Jiří Krampol dorazil, i když jeho žena Hana stále leží v nemocnici. Vypadal v plné formě a rozdával úsměvy na všechny strany. 

  Jiří Krampol vypadal perfektně.

  18:37 Na místě je i herec Pavel Kříž s partnerkou. Dorazila i Hana Zagorová, která hned začala upravovat Jiřího Krampola, zatímco ten si povídal s jejím mužem. 

  Karel Vágner donesl Mistrovi rum. Tak snad si Gott pošmákne.

  18:35 Oslava osmdesátin Karla Gotta je opravdu událostí roku. Nechybí nikdo, kdo v českém showbyznysu něco znamená. 

  Pavel Kříž s partnerkou

  Krátce po sobě dorazili Ladislav Štaidl, Petr Malásek s Danou Morávkovou, Richard Genzer s partnerkou, Dalibor Gondík s manželkou či Leoš Mareš s manželkou Monikou

  Krampol se vítal se Štefanem Margitou a Hankou Zagorovou.

  Hanka ho hned začala opečovávat.

  S Krampolem se přivítal i Richard Genzer. Jirka byl středem pozornosti.

  18:30 Dlouho očekávaná Jiřina Bohdalová dorazila.

  18:26 Divadlo Na Jezerce začíná praskat ve švech, a to na místě ještě mnoho hostů není. Chybí Jiřina Bohdalová či Karel Šíp. 

  18:20 Podruhé do divadla vstoupil i Richard Krajčo. Tentokrát byl za elegána a za ruku se vedl se svou krásnou ženou Karin. Na místo dorazil i Josef Laufer

  18:10 S blížící se 19. hodinou se počet slavnostních hostů zvyšuje. Postupně po sobě přijeli Pavel Zedníček s manželkou, Lešek Wronka se svou polovičkou, rocker Petr Kolář s partnerkou či Ondra Gregor Brzobohatý s Táňou Gregor Brzobohatou. Snad jsme poslednímu páru nepopletli příjmení. 

  Pozvánku dostali i Pavel Zedníček s manželkou Hankou.

  U Divadla Na Jezerce se zjevil i Petr Kolář s partnerkou.

  Pozvánku dostal i František Ringo Čech.

  17:55 Pozvánku dostal i herec Bob Klepl. Na místě je i Eva Pilarová, která by podle svých slov zůstala doma, kdyby nešlo o oslavu narozenin Karla Gotta.

  Pozvánku na oslavu dostal i herec Bob Klepl.

  17:53 Chybět nebudou ani Václav Neckář s bratrem. Ti za pozvání poděkovali Ivance Gottové, která celou slávu organizovala. 

  Václav Neckář s bratrem

  17:50 Na místo dorazila i houkající sanitka. Ta měla přijet kvůli někomu z personálu. 

  Sanitka přijela pro tuto dámu.

  17:49 Je vidět, že se začátek oslavy kvapem blíží. Právě přijela zpěvačka Dasha, Monika Absolonová s partnerem Tomášem Hornou či Janek Ledecký, který si s sebou nesl kytaru. 

  Monika dorazila s partnerem.

  17:42 Na místě je již i Gottova dlouholetá kamarádka Jitka Zelenková

  Jitka Zelenková doslova zářila.

  17:35 Na místě je i Josef Zíma, který jde všem příkladem. I ve svých 87 letech se oblékl tak, že by se jeho mladší kolegové měli opravdu hodně zastydět. Je vidět, že dorazil pravý gentleman. 

  Pepa Zíma rozdával úsměvy na všechny strany.

  17:33 Pozvánku na narozeninovou párty Karla Gotta dostal překvapivě i zpěvák Mikolas Josef, který se proslavil díky svému triumfu na loňské Eurovizi.

  I Mikolas Josef ví, jak se na podobnou akci obléknout.

  17:25 Jak jsme předeslali, tak se i stalo. K Divadlu Na Jezerce přijela Ilona Csáková. Ta na rozdíl od Nopové Gotta neuposlechla a dárek mu donesla. Daruje mu květiny a laskominy včetně paštiky foie gras. Svému dlouholetému kamarádovi přeje, aby byl vždy veselý.

  Ilona Csáková nesplnila Gottovo přání a donesla mu dárek.

  17:20 Taxíkem přijela i zpěvačka Lída Nopová, která dlouhých devět let Mistra doprovázela. Ta prozradila, co si Gott ke svým osmdesátinám přál, a nutno říct, že Karel byl jako vždy skromný. „Zakázal nám nosit jakékoliv dárky, máme přinést sebe,“ uvedla.

  Dorazila i zpěvačka Lída Nopová.

  17:18 Na místě je zatím jenom dvacítka hostů. Očekává se příjezd Jiřiny Bohdalové, Karla Šípa, Ilony Csákové či Heleny Vondráčkové, která dorazí až po svém dnešním pražském koncertě. Chybět naopak budou Michal David či Marek Ztracený, kteří mají pracovní povinnosti mimo Prahu. 

  17:10 Karel Gott vypadal opravdu neskutečně. Jako vždy byl za elegána a někteří jeho hosté by si z něj měli vzít příklad. Božský Karel prostě nezklamal. Mistr prozradil, že na dnešek nemohl dospat a velmi se na svou oslavu těší.

  Karel Gott je ve formě.

  17:00 Přijel hlavní muž dnešního večera: Karel Gott. Na sobě má růžovou košili a modré džíny. Doslova září a vypadá skvěle. 

  Karel Gott je již na místě. Úsměvy rozdával na všechny strany.

  16:55 Pozvánku dostal i imitátor slavných Vladimír Hron. O zábavu tak bude postaráno. Bude dneska večer imitovat i Karla Gotta? 

  Imitátor slavných Vladimír Hron

  16:50 Oslavu narozenin Karla Gotta si nenechal ujít ani zpívající právník Petr Pečený alias Doctor P.P.

  Petr Pečený donesl dárek v podlouhlé krabici. Co je vevnitř?

  16:48 Dorazila i těhotná mluvčí Karla Gotta Aneta Stolzová, která spolu s Ivanou Gottovou celou slávu organizovala. Jelikož je ve vysokém stadiu těhotenství, dnešní večer si bude nejspíš jenom užívat. 

  Aneta Stolzová má celou akci pod palcem. Stihla se ale jít domů převléknout.

  16:42 Ke svému Divadlu Na Jezerce dorazil i principál Jan Hrušínský. Víc než na oslavu Mistrových osmdesátin to ale vypadalo, že míří na túru. Jako majitel divadla by se mohl vhodněji obléknout. 

  Jan Hrušínský nesmí na oslavě narozenin Karla Gotta chybět, když se ta sláva odehrává v jeho divadle.

  16:30 Divadlo Na Jezerce se pomalu začíná zaplňovat. Na místě jsou již i Laďa Kerndl s manželkou. Přicupital i Bohuš Matuš.

  Na narozeninách Karla Gotta nesmí Laďa Kerndl chybět.

  16:25 Gottův řidič přivezl speciální balení vody a židli. Nejspíš pro samotného Mistra. 

  Gottův řidič donesl i speciální židli. Nejspíš pro Mistra.

  16:20 S Natálkou Grossovou dorazily i Nelly a Charlotte Gottovy. Nelly je vidět, Charlottka je schovaná za dveřmi a zdá se, že na sobě má stejný outfit jako Natálka Grossová.

  Natálka je velká kamarádka dcer Karla Gotta.

  16:15 Vraťme se zpátky ke Krajčovi. Frontman kapely Kryštof neumí cestovat nenápadně. 

  Richard Krajčo necestuje nenápadně.

  16:05 Dorazila i Natálka Grossová s maminkou Šárkou. Krátce před nimi dorazil i zpěvák Jan Kopečný, který měl na sobě žluté kraťasy, bílé tričko a žabky. Chvílemi se zdálo, že místo do Divadla Na Jezerce mířil na pláž. 

  Grossovou přivezla její maminka Šárka.

  15:54 Na místo přijíždí i zpěvák Richard Krajčo. Nese si s sebou kytaru, což svědčí o tom, že dnes večer i on vystoupí. 

  Richard Krajčo dorazil na oslavu narozenin Karka Gotta. Kytara v jeho ruce svědčí o tom, že dnes zazpívá. Snad ale na pódium nevstoupí v kraťasech a pantoflích.

  15:45 Přípravy oslav 80. narozenin začaly již po poledni a v těchto chvílích vrcholí. Nad vším na místě dohlíží Ivana Gottová a Mistrova mluvčí Aneta Stolzová. Do Divadla Na Jezerce dorazil již i moderátor večera Libor Bouček a operní zpěvák Štefan Margita, který nejspíš v rámci dvouapůlhodinového programu vystoupí.

  Talíře jsou již na místech.

  Karel Gott měl sice v plánu své 80. narozeniny oslavit velkolepým koncertem v O2 aréně, který se měl podle původních plánů uskutečnit 14. července, ten ale počátkem roku ze zdravotních důvodů zrušil.

  Gott ale bez oslavy nezůstane. Právě dnes se totiž uskuteční tajná oslava narozenin, která se zapíše do dějin. Jeho manželka Ivana na oslavu pozvala každého, na kom Gottovi záleží.

  V půl čtvrté dorazil Štefan Margita.

  Na oslavě, kterou moderuje aktuálně Gottův dvorní textař Libor Bouček, tak nebudou chybět Jiřina Bohdalová, Karel Šíp, Jitka Zelenková či Helena Vondráčková, která by se měla dostavit po svém dnešním koncertě v Hudebním divadle Karlín. Opozdit by se měl i Jiří Suchý.

  Dnes je v Divadle Na Jezerce uzavřená společnost.

  Dá se předpokládat, že mezi pozvanými budou i Leoš Mareš s manželkou Monikou či Hana Zagorová se Štefanem Margitou. Chybět z pracovních důvodů určitě budou zpěváci Michal David či Marek Ztracený.

  Otázkou je, zda pozvánku dostal Gottův bývalý tajemník Jan Adam, který po jeho boku strávil dlouhých třicet let.

  Mezi pozvanými by měla být zpěvákova druhorozená dcera Lucie, s níž mají Mistr i jeho žena dobré vztahy. Otázka visí nad účastí jeho prvorozené Dominiky, která s otcem již měsíce vede mediální válku. 

  Doslova zákaz vstupu do prostor Divadla Na Jezerce má zpěvák Milan Drobný, který před několika dny svého dávného kamaráda naštval svým výrokem, že slavíkův bývalý řidič Olda Havránek mu měl ještě před svou smrtí tvrdit, že Ivanka Karla bije.

  „Karel Gott vám vzkazuje, že je vámi naprosto zhnusen a chce se mu z vás zvracet. Extrémně lituje toho, že si vás pozval domů, do svého soukromí. Jste pro něj největším zklamáním v životě. Vaše neustálé vytrubování soukromých informací z rodiny Karla Gotta bohužel přimělo pana Gotta změnit jeho původní rozhodnutí pozvat vás na jeho soukromou oslavu narozenin. Karel vás tam nechce vůbec vidět!“ reagovala slavíkova mluvčí Aneta Stolzová.

  Fotoreportéři Expresu jsou na místě a již brzy začneme přinášet on-line informace z velkolepých příprav oslavy, která má trvat do ranních hodin.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 16:17 sobota 19. října 2019. Anketa je uzavřena.

  • Super
   111
  • Trapas
   43
  • Haha
   33
  • Tvl
   32
  • Sladký
   23
  • Cože
   21

  V předdůchodu si odpočinu a pak se uvidí. Možnost, o které se moc neví

  Premium Má do penze pět let a je v předdůchodu na tři roky. Na víc totiž nemá naspořeno. Že to nejde? Ale ano. Legislativa to...

  Mami, ty se uzdravíš! Jana Vránová o synově cestě do NHL i boji s rakovinou

  Premium Před sedmi lety si prožila peklo. Bojovala s rakovinou lymfatických uzlin a nevěděla, jak to synovi, hrajícímu tehdy...

  Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

  Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 24. května 2022, svátek má Jana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz